Advertisement
Advertisement

X-Men: Apocalypse – Scena otwierająca film dostępna online + nowe zdjęcie zza kulis filmu

 Już za miesiąc na Polskim rynku ukaże się X-Men: Apocalypse w wydaniu DVD i Blu-ray. W oczekiwaniu na zbliżającą się premierę produkcji na wspomnianych nośnikach, przedstawiamy otwierającą scenę, udostępnioną na YouTube dzięki niejakiemu Dylanowi Wolverine.

https://www.youtube.com/watch?v=3U-btSA8YQc

Zobacz również: Tak mógł wyglądać Apocalipse! Niesamowite grafiki koncepcyjne z ostatniego filmu X-Men!

Poniżej natomiast możecie zobaczyć jedno zza kulisowych zdjęć, ukazujące Alexandre Shipp, która wcieliła się w postać Storm w tegorocznych X-Menach:

Zobacz również: Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Darth Vader oraz inne postacie na kartach z filmu i wiele więcej!

Oficjalny opis produkcji: Od zarania dziejów, był on czczony niczym bóg. Apocalypse, pierwszy i najpotężniejszy mutant z uniwersum X-Men, należącego do Marvela. Posiadał moce wielu innych mutantów, stając się nieśmiertelnym i niezwyciężonym. Po przebudzeniu po tysiącach lat, jest rozczarowany światem, w którym się znajduje. Rekrutuje więc drużynę potężnych mutantów, włączając w to zniechęconego życiem Magneto, aby oczyścić ludzkość i stworzyć nowy porządek świata, nad którym będzie panował. Gdy los Ziemi wisi na włosku, Raven (Jennifer Lawrence) z pomocą Profesora X (James McAvoy) musi poprowadzić drużynę młodych X-Menów, aby powstrzymać ich największego przeciwnika i ocalić ludzkość przed całkowitym unicestwieniem.

W filmie występują: Michael Fassbender (Magneto), James McAvoy (Professor X), Jennifer Lawrence (Mystique), Nicholas Hoult (Beast), Rose Byrne (Moira MacTaggert), Evan Peters (Quicksilver), Lucas Till (Havok), Alexandra Shipp (Storm), Sophie Turner (Jean Grey), Ben Hardy (Angel), Tye Sheridan (Cyclops), Olivia Munn (Psylocke) oraz Lana Condor (Jubilee). W rolę tytułowego Apocalypse’a wcieli się Oscar Isaac.

X-Men: Apocalypse jest zwieńczeniem trylogii, na którą składają się również filmy X-Men: Pierwsza Klasa i X-Men: Przeszłość, która nadejdzie. Premiera widowiska miała miejsce 20 maja. Premiera filmu na nośnikach DVD i Blu-ray jest zapowiedziana na 4 pazdziernika 2016 roku.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?