Transformers: The Last Knight – Michael Bay kręci wybuchową scenę nową kamerą!

Reżyser Michael Bay, który obecnie pracuje nad Transformers: The Last Knight, udostępnił krótkie wideo z planu, na którym prezentuje poczynania jako operator nową kamerą. Owe urządzenie nosi pieszczotliwą nazwę „Bayhem” od imienia reżysera. Jest to niestandardowy model kamery RED, który został specjalnie zaprojektowany dla Bay’a. Reżyser zachwala, że jest to najlżejsza i najbardziej zaawansowana ręczna kamera filmowa na świecie.

Poniżej możecie zobaczyć wideo z planu:

Zobacz również: Transformers: The Last Knight – Michael Bay podzielił się nowym klipem prosto ze Szkocji

Obsada filmu składa się obecnie z następujących aktorów: Mark Wahlberg (który odtworzy swoją postać z czwartej części serii, czyli Cadea Yeagera), Isabela Moner (debiutantka w sadze opowiadającej o ogromnych robotach z innej planety; wcieli się w jedną z czołowych postaci piątej odsłony – Izabellę), Josh Duhamel (który kolejny raz wcieli się w porucznika Colonela Lennoxa; aktora widzowie mogli podziwiać w trzech pierwszych częściach rozrywkowej sagi) i Tyrese Gibson (w roli starego znajomego z trzech pierwszych części serii), a także Jerrod Carmichael, Laura Haddock, Santiago Cabrera oraz wielki Anthony Hopkins, których role nie zostały do tej pory ujawnione.

Potwierdzono też pojawienie się kilku tytułowych robotów. Autoboty reprezentować będzie Optimus Prime, Bumblebee, Drift oraz debiutanci Hot Rod i Sqweeks. Natomiast po stronie Decepticonów zobaczymy na pewno Megatrona, Barricade’a oraz Onslaughta. Reżyserem filmu jest Michael Bay. Scenariuszem zajęli się z kolei autorzy tekstu do Iron Mana, czyli Art Marcum i Matt Holloway, a także Ken Nolan (Helikopter w ogniu). Funkcję producentów kolejnej kontynuacji serii pełnią: Lorenzo di Bonaventura, Don Murphy i Tom DeSanto.

Transformers The Last Knight bannerFot. Materiały prasoweFot. Materiały prasoweFot. Materiały prasowe

Transformers: The Last Knight pojawi się na srebrnych ekranach 23 czerwca 2017 roku. Następnie do kin trafi spin-off opowiadający o przygodach Bumblebee. Film powinien zaliczyć debiut 8 czerwca 2018 roku. Z kolei 28 czerwca 2019 roku swoją premierę będzie miał obraz roboczo zatytułowany Transformers 6.

Źródło:heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?