Strażnicy Galaktyki Vol. 2 – Gunn i Diesel opowiadają o filmie w nowym nagraniu!

Reżyser oraz scenarzysta filmu Strażnicy Galaktyki Vol. 2, czyli James Gunn pozwolił Vinowi Dieselowi zapoznać się z pierwszym materiałem prawdopodobnie promującym omawiany obraz. Z kolei wspomniany aktor nie omieszkał podzielić się z fanami swoją reakcją, co zrobił oczywiście za pośrednictwem Facebooka. Poniżej znajdziecie wideo. Vin rozprawia w materiale o bohaterach. Z kolei biorący udział w nagraniu James Gunn zdradza, że pierwsza odsłona traktowała o dążeniu do bycia rodziną, druga zaś mówi o byciu rodziną, co już według reżysera widowiska jest znacznie trudniejsze.

W sprawie zaś bohatera Vina Diesela – Groota, Gunn ujawnił, iż istnieje specjalny scenariusz przygotowany z myślą o wspomnianym aktorze. Tekst zamiast znanej fanom jedynki wypowiedzi: Jestem Groot, zawiera faktyczne myśli bohatera, dzięki czemu gwiazdor kina akcji lepiej potrafi się wczuć w odgrywaną przez niego postać.

Zobacz również: Spider-Man: Homecoming – Tom Holland odwiedza pacjentów dziecięcego szpitala w Bostonie!

Obsada Strażników Galaktyki Vol. 2 składa się z następujących osób: Chris Pratt – Star Lord / Peter Quill (Jurassic World), Zoe Saldana – Gamora (Avatar), Dave Bautista – Drax (Spectre), Vin Diesel – Groot (xXx), Bradley Cooper – Rocket (Snajper), Michael Rooker – Yondu (Jumper), Karen Gillan – Nebula (Doctor Who) i Sean Gunn (Strażnicy Galaktyki) – Kraglin. Nowymi twarzami są: Pom Klementieff – Mantis (Oldboy), Elizabeth Debicki (Everest), Chris Sullivan (The Knick) i Kurt Russell – Ego (Nienawistna ósemka).

Opis filmu: W rytm Awesome Mixtape #2 Strażnicy Galaktyki Vol. 2 kontynuują przygody tytułowej drużyny, która podejmuje się próby rozwikłania zagadki ojcostwa Petera Quilla.

Producentem filmu Strażnicy Galaktyki Vol. 2 jest Kevin Feige. Z kolei funkcję producentów wykonawczych pełnią Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Jonathan Schwartz, Nik Korda i Stan Lee. Film pojawi się w polskich kinach już 28 kwietnia 2017 roku.

gotg

Fanów Marvela zapraszamy na: www.facebook.com/MARVELFanPolska!

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?