X-Men: Apocalypse – Kto jeszcze był najbliżej roli Jean Grey? Nowa grafika koncepcyjna podpowiada

W sieci pojawił się nigdy wcześniej nie ukazany szkic koncepcyjny Jean Grey z filmu X-Men: Apocalypse. Wróćmy jednak na chwilę do roku 2014. Zanim ostatecznie Bryan Singer zdecydował się na Sophie Turner, czy pamiętacie jak do owej roli rozważane były m.in takie aktorki jak: Chloe Grace Moretz, Elle Fanning czy Hailee Steinfeld? Ku obecnemu zaskoczeniu pojawił się szkic Alana Villanueva, przedstawiający w tej roli Elle Fanning. Oznacza to, że aktorka była bardzo blisko zdobycia roli Jean, jednak reżyser postawił na Sophie znaną z serialu Gra o tron.

Poniżej możecie zobaczyć wspomnianą grafikę:

X-Men Apocalypse Elle Fanning Jean Grey

Zobacz również: X-Men: Apocalypse – Scena otwierająca film dostępna online + nowe zdjęcie zza kulis filmu

Oficjalny opis produkcji: Od zarania dziejów, był on czczony niczym bóg. Apocalypse, pierwszy i najpotężniejszy mutant z uniwersum X-Men, należącego do Marvela. Posiadał moce wielu innych mutantów, stając się nieśmiertelnym i niezwyciężonym. Po przebudzeniu po tysiącach lat, jest rozczarowany światem, w którym się znajduje. Rekrutuje więc drużynę potężnych mutantów, włączając w to zniechęconego życiem Magneto, aby oczyścić ludzkość i stworzyć nowy porządek świata, nad którym będzie panował. Gdy los Ziemi wisi na włosku, Raven (Jennifer Lawrence) z pomocą Profesora X (James McAvoy) musi poprowadzić drużynę młodych X-Menów, aby powstrzymać ich największego przeciwnika i ocalić ludzkość przed całkowitym unicestwieniem.

W filmie występują: Michael Fassbender (Magneto), James McAvoy (Professor X), Jennifer Lawrence (Mystique), Nicholas Hoult (Beast), Rose Byrne (Moira MacTaggert), Evan Peters (Quicksilver), Lucas Till (Havok), Alexandra Shipp (Storm), Sophie Turner (Jean Grey), Ben Hardy (Angel), Tye Sheridan (Cyclops), Olivia Munn (Psylocke) oraz Lana Condor (Jubilee). W rolę tytułowego Apocalypse’a wcieli się Oscar Isaac.

X-Men: Apocalypse jest zwieńczeniem trylogii, na którą składają się również filmy X-Men: Pierwsza Klasa i X-Men: Przeszłość, która nadejdzie. Premiera widowiska miała miejsce 20 maja. Premiera filmu na nośnikach DVD i Blu-ray jest zapowiedziana na 4 pazdziernika 2016 roku.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?