Advertisement
Advertisement

Kruk – reboot z przybliżoną datą rozpoczęcia zdjęć

Po latach spędzonych w fazie koncepcyjnej wygląda na to, że nowa filmowa adaptacja kultowego komiksu Jamesa O’Barr’a wreszcie wkroczy w etap produkcyjny. Taką informację podaje portal The Wrap, twierdząc jednocześnie, iż zdjęcia do ekranizacji powinny rozpocząć się już w styczniu 2017 roku.

Choć oficjalnie nie potwierdzono tych doniesień, to wydają się być one prawdopodobne. Wybrany na stanowisko reżysera Corin Hardy nie mógł do tej pory rozpocząć pracy z powodu nieporozumień między nim, a włodarzami studia Relativity. Jak się jednak okazuje, Kruk ma tak duże znaczenie w kontekście przyszłości studia, iż postanowiono pójść na kompromis z niesfornym reżyserem.

image04

Zobacz również: Jason Momoa nowym Krukiem?!

Jak dotąd nie podano wielu informacji dotyczących nowej odsłony Kruka. Wiemy, że linia fabularna ponownie opierać będzie się na powstałym z martwych Ericu Dravenie, pragnącym zemsty na ludziach odpowiedzialnych za śmierć jego oraz jego narzeczonej. Osoby związane z tą produkcją oznajmiły również, iż film, mimo nazywania go rebootem, ma być bardziej wierny komiksowi Jamesa O’Barr’a aniżeli filmowi Alexa Proyasa z 1994 roku.

crow james obarr

Reżyserem nowego Kruka będzie wspomniany Corin Hardy, który w zeszłym roku nakręcił swój pierwszy film pełnometrażowy pod tytułem Z lasu. W roli Erica Dravena wystąpi Jason Momoa (Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, serial Gra o tron), a w postać jednego z czarnych charakterów wcieli się Andrea Riseborough (Niepamięć, Birdman). 

Źródło: empireonline.com/Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Kruk: Zagadka zbrodni

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?