American Assasin – 2 nowe twarze w obsadzie!

CBS Films oraz Lionsgate ogłosiło, że Sanaa Lathan (Iluzja 2) oraz Shiva Negar (serial Art of More) dołączają do Dylana O’Briena (Więzień Labiryntu) Michaela Keatona (Birdman) oraz Taylora Kitscha (Ocalony) w filmie American Assasin.

 american assassin

Zobacz również: Gold – łysiejący McConaughey i gorączka złota w pierwszym zwiastunie filmu

American Assassin zostanie wyreżyserowany przez Michaela Cuesta, a scenariusz do filmu przygotował Stephen Schiff. Warto dodać, że książka, która stanowiła podstawę do scenariusza, to jedna z piętnastu powieści osadzonych w świecie działań antyterrorystycznego tajniaka Mitcha Rappa. Każda kolejna opowieść stawała się bestsellerem New York Times, a ostatnie trzy sprzedały się w blisko 20 milionach egzemplarzach.

Amercian Assassin przedstawi historię weterana zimnej wojny Stane’a Hurley’a, w rolę którego wcieli się Michael Keaton. Ma on wyszkolić rekruta CIA Mitcha Rappa (Dylan O’Brien), a następnie wspólnie przyjdzie im zmierzyć się z niezwykle trudną misją. Będą oni musieli powstrzymać tureckiego agenta, który może przyczynić się do wybuchu III wojny światowej na Bliskim Wschodzie.

źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?