X-Men: Apocalypse – Jean Grey i łucznicze umiejętności w scenie usuniętej

Do sieci trafiła jedna ze scen usuniętych z tegorocznego widowiska X-Men: Apocalypse. Owy materiał prezentuje Sophie Turner w roli Jean Grey, która ćwiczy swoje telekinetyczne umiejętności strzelając z łuku. Wspomniana scena znajdzie się najprawdopodobniej w wydaniu Blu-ray filmu, którego premiera zapowiedziana jest w Polsce na 4 pazdziernika 2016 roku.

Poniżej scena usunięta:

 Zobacz również: X-Men: Apocalypse – Nightcrawler i Mystique na grafikach koncepcyjnych

Oficjalny opis produkcji: Od zarania dziejów, był on czczony niczym bóg. Apocalypse, pierwszy i najpotężniejszy mutant z uniwersum X-Men, należącego do Marvela. Posiadał moce wielu innych mutantów, stając się nieśmiertelnym i niezwyciężonym. Po przebudzeniu po tysiącach lat, jest rozczarowany światem, w którym się znajduje. Rekrutuje więc drużynę potężnych mutantów, włączając w to zniechęconego życiem Magneto, aby oczyścić ludzkość i stworzyć nowy porządek świata, nad którym będzie panował. Gdy los Ziemi wisi na włosku, Raven (Jennifer Lawrence) z pomocą Profesora X (James McAvoy) musi poprowadzić drużynę młodych X-Menów, aby powstrzymać ich największego przeciwnika i ocalić ludzkość przed całkowitym unicestwieniem.

W filmie występują: Michael Fassbender (Magneto), James McAvoy (Professor X), Jennifer Lawrence (Mystique), Nicholas Hoult (Beast), Rose Byrne (Moira MacTaggert), Evan Peters (Quicksilver), Lucas Till (Havok), Alexandra Shipp (Storm), Sophie Turner (Jean Grey), Ben Hardy (Angel), Tye Sheridan (Cyclops), Olivia Munn (Psylocke) oraz Lana Condor (Jubilee). W rolę tytułowego Apocalypse’a wcieli się Oscar Isaac.

X-Men: Apocalypse jest zwieńczeniem trylogii, na którą składają się również filmy X-Men: Pierwsza Klasa i X-Men: Przeszłość, która nadejdzie. Premiera widowiska miała miejsce 20 maja. Premiera filmu na nośnikach DVD i Blu-ray jest zapowiedziana na 4 pazdziernika 2016 roku.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?