Advertisement
Advertisement

Joe Manganiello jako Deathstroke w Batmanie Bena Afflecka!

Portal The Wall Street Journal donosi, iż aktor Joe Manganiello (Czysta krew) wcieli się w postać Deathstroke’a w nadchodzącym solowym filmie o przygodach Mrocznego Rycerza. Informację tę podczas jednego z wywiadów przekazał sam prezes DC Entertainment, a za razem producent kolejnych filmów z DC Extended Universe – Geoff Johns!

Jakiś czas temu Ben Affleck udostępnił na swoich profilach społecznościowych krótki materiał wideo, prezentujący postać Deathstroke’a. Do tej pory mogliśmy jednynie zastanawiać się, kto skrywa się za czarno-pomarańczową maską przeciwnika Batmana. Teraz już wszystko jest jasne i pokrywa się z faktem, iż Joe Manganiello przebywał ostatnimi czasy w Londynie, gdzie trwają zdjęcia do Justice League. Co więcej, Deathstroke będzie głównym przeciwnikiem w filmie, za którego reżyserię odpowiadać będzie odtwórca tytułowego Batmana – Ben Affleck. Goeff Johns dodał również, iż solowy Batman zagości na ekranach kin najwcześniej w 2018 roku. Producent nie chciał też zdradzić, czy Deathstroke zaliczy małe cameo w filmie Justice League.

https://www.youtube.com/watch?v=yyyxkATXpMo

Joe Manganiello łączony był z postacią Deathstroke’a od miesiecy, a co niektórzy spodziewali się jego obecności już w Legionie Samobójców. aktor ma również wyraźne poparcie wśród fanów twórczości DC Comics i Warner Bros. Pictures.

Tak aktora w roli złoczyńcy wyobraża sobie popularny w internecie grafik BossLogic.

boss logic fan art joe manganiello deathstroke

Źródło: The Wall Street Journal

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?