Nocne życie – Zwiastun nowego filmu gangsterskiego Bena Afflecka!

W sieci zadebiutował zwiastun nowego filmu w reżyserii i główną rolą Bena Afflecka Nocne życie. Affleck napisał scenariusz i wyreżyserował obraz na podstawie książki Nocne życie (Live by night ) Dennisa Lehane’a.

Zwiastun z polskimi napisami:

https://www.youtube.com/watch?v=h_wfPUjwppc&feature=youtu.be

Zwiastun bez poslkich napisów:

https://www.youtube.com/watch?v=9bBqqGnLTNo

Zobacz również: Księgowy – nowy zwiastun klimatycznego thrillera z Benem Affleckiem!

Najnowszy film Bena Afflecka, który swoją premierę miał mieć 13 stycznia 2017 roku, prawdopodobnie pojawi się wcześniej, niż zakładaliśmy.

Ellen Fanning – aktorka znajdująca się w obsadzie dzieła – powiedziała w jednym z wywiadów, że premiera filmu została przesunięta na grudzień 2016 roku. Na razie nie znamy dokładnej daty. Studio nie potwierdziło jeszcze tej informacji, ale wszystko wskazuje na to, że najnowszy film twórcy Miasta Złodziei będzie ubiegał się o nominacje do Oscarów 2017, co nie byłoby możliwe, gdyby premiera obrazu odbyła się, jak pierwotnie zakładano.

Opis produkcji: Akcja filmu Live by Night toczy się w latach 20. XX wieku w Bostonie, w czasach prohibicji. To historia syna kapitana miejscowej policji, który aspiruje do zostania członkiem lokalnego półświatka.

U boku Bena Afflecka wystąpią m.in.: Ellen Fanning, Chris Messina, Sienna Miller, Brendan Gleeson, Zoe Saldana czy Chris Cooper.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor
Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?