Westworld – nowy serial HBO zaplanowany na kilka lat naprzód?

Wygląda na to, że HBO jest mocno przekonane o wysokiej jakości swego nowego serialu. Westworld, który zadebiutuje już za niespełna miesiąc, został już ponoć rozplanowany na najbliższe kilka lat! Tak wynika ze słów Jamesa Marsdena – odtwórcy jednego z głównych bohaterów widowiska:

Tu nie chodziło o nakręcenie pierwszych dziesięciu odcinków. Chcieliśmy zaplanować wszystko na pięć lub sześć lat naprzód!

westworld marsden

Chcieliśmy aby wszystko było już gotowe na zapas, kiedy finał sezonu wejdzie na anteny. W ten sposób działają Jonathan Nolan oraz J.J. Abrams, producenci. Upewniają się, że wszystko jest na swoim miejscu jeszcze zanim będzie to w ogóle potrzebne.

Wygląda na to, że Westworld jest w dobrych rękach, które zadbają, by serial rozwijał się jak najlepiej przez najbliższe lata. Ile sezonów nas czeka? Czy widowisko okaże się na tyle dobre, by widzowie chcieli go oglądać aż tak długo? Oby tak było!

Zobacz również: Westworld – nowe zdjęcia z nadchodzącego serialu HBO!

Westworld oparto na książce z 1973 roku autorstwa Michaela Crichtona. Serial składający się z 10 odcinków jest opisywany jako „mroczna odyseja o świcie sztucznej inteligencji i przyszłości grzechu”. Produkcja ma opowiadać o androidach, które prowadzą park rozrywki w stylu Dzikiego Zachodu.

W obsadzie znaleźli się: Anthony Hopkins, Ed Harris, Jeffrey Wright, Thandie Newton, James Marsden, Evan Rachel Wood, Tessa Thompson, Luke Hemsworth.

J.J. Abrams, Bryan Burk i Jonathan Nolan są reżyserami pierwszego odcinka, który ma zadebiutować już 2 października.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

kamil.k.serafin@gmail.com

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?