7 uczuć- zwiastun nowego filmu twórcy Dnia Świra

Reżyser Dnia Świra, Marek Koterski powraca w wielkim stylu. Sprawdźcie i oceńcie sami najnowszy zwiastun polskiego komedio-dramatu.

Zobacz również: Eminem w soundtracku Venoma! Zwiastun międzynarodowy filmu!

7 uczuć to najnowszy film Marka Koterskiego oparty na tak zaskakującym i brawurowym pomyśle. To wyjątkowa produkcja, która wyróżnia się na tle światowej kinematografii.  Jest absolutnie wyjątkową, ważną, mądrą, wzruszająca, ale i pełną charakterystycznego dla Marka Koterskiego humoru produkcją, która przyciągnęła gwiazdorską obsadę.

W głównej obsadzie znaleźli się: Michał Koterski, Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz. W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Marcina Dorocińskiego, Katarzynę Figurę, Małgorzatę Bogdańską, Gabrielę Muskałę, Roberta Więckiewicza, Andrzeja Chyrę, Tomasza Karolaka, Sonię Bohosiewicz, Joannę Kulig, Łukasza Simlata, Edytę Herbuś, Magdalenę Cielecką, Cezarego Pazurę.

7 uczuć do kin trafi 12 października 2018!

Źródło: Youtube/Ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu 7 uczuć

"Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie- Ci którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną". Absolwent dziennikarstwa. W wolnych chwilach konferansjer.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?