Fool Me Once – Julia Roberts w adaptacji prozy Harlana Cobena!

Wytwórnie Entertainment One i Tooley Productions połączyły siły ze zwyciężczynią nagrody Akademii Filmowej, Julią Roberts i jej firmą Red Om Films w celu wyprodukowania adaptacji powieści cenionego na świecie pisarza, Harlana Cobena, a mowa tutaj o bestsellerze New York Timesa zatytułowanym Fool Me Once. Wspomniana aktorka ponadto zagra w omawianym thrillerze główną rolę. W produkcję adaptacji, oprócz Julii Roberts, zaangażowani są również Lisa Gillan i Marisa Yeres Gill.

eOne i Tooley Productions zajmą się sfinansowaniem Fool Me Once, który będzie pierwszym projektem w ogłoszonej niedawno umownie obejmującej międzynarodową dystrybucję oraz wspólne finansowanie. eOne rozprowadzi film w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, krajach Beneluksu i Hiszpanii. Ponadto w ramach umowy eOne z Sierra Pictures, międzynarodową sprzedażą oraz pieczą nad obrazem zajmie się Sierra / Affinity – chodzi tutaj o miejsca, do których nie może bezpośrednio dotrzeć rzeczona wcześniej firma.

MV5BMTk5NzE3NTk4MF5BMl5BanBnXkFtZTgwOTAxMDk4ODE. V1 SX1500 CR001500999 AL

Zobacz również: Predator – Benicio Del Toro w obsadzie remake’u kultowego klasyka?

Fool Me Once koncentruje się na Mayi (Roberts), byłej pilotce sił specjalnych. Bohaterka pewnego dnia  jest świadkiem spotkania swojej córki z nieżyjącym od dwóch tygodni mężem. To, co następuje potem, jest ekscytującą i zagmatwaną przygodą, w której Maya stara się odróżnić prawdę od złudzeń.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Frazer Harrison; Getty Images

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?