Bye Bye Man – zobacz nowy zwiastun niezwykle intrygującego horroru

Parę miesięcy po premierowym zwiastunie filmu, wytwórnia STX Entertainment opublikowała kolejny trailer swej najnowszej produkcji. Zobacz, czy Bye Bye Man wystraszy również i Ciebie!

https://www.youtube.com/watch?v=5HN4kMmGCLE

Film oparty jest na prawdziwych wydarzeniach. Opowiada o trzech studentach, którzy przeprowadzają się do starego domu poza kampusem. Zaraz po zakwaterowaniu się w nowym mieszkaniu, nastolatków nawiedza nadprzyrodzona siła o nazwie Bye Bye Man. Duch ten jest prawdopodobnie odpowiedzialny za opętania ludzi, którzy następnie pod jego wpływem dopuszczają się makabrycznych mordów oraz popełniają samobójstwa.

Zobacz również: Zobacz przerażający zwiastun najnowszego horroru producentów „Oculusa” pt. „The Bye Bye Man”!

bye bye man poster

W produkcji wystąpią m.in. Carrie-Anne Moss (Matrix), Faye Dunaway (Arizona Dream) czy Douglas Smith (Percy Jackson: Morze potworów).

Scenariusz został przygotowany na podstawie krótkiego opowiadania The Bridge to Body Island autorstwa Roberta Damona Schnecka. Za kamerą stanęła Stacy Title (Piekielne Sąsiedztwo).

Premiera filmu nastąpi 13 stycznia 2017 roku.

Źródło: comingsoon.net/Ilustracja wprowadzenia: oficjalny plakat kinowy

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?