Mad Max: Na drodze Gniewu – prequel o losach Furiosy w przygotowaniu!

Furiosa grana przez Charlize Theron w filmie Mad Max: Na Drodze Gniewu była tak ważną postacią w filmie, że wiele osób właśnie ją uważa za główną bohaterkę hitu George’a Millera. Nie dziwne więc, że niedługo po premierze mówiono o kolejnej części, w której zastąpi Maxa (Tom Hardy) na stanowisku protagonisty. Australijka gazeta Herald Sun donosi, że domniemany prequel jest aktualnie w fazie preprodukcji.

mad max

Jednakże kilka wcześniejszych wiadomość podaje pogłoski w wątpliwość. Mianowicie, reżyser serii ponownie zasiądzie za sterami produkcji, lecz jak niegdyś powiedział w jednym z wywiadów, chciałby najpierw wyreżyserować inny niezależny film. Herald Sun podaje jeszcze, że niezatytułowany prequel kręcony będzie w Broken Hill w stanie Nowa Południowa Kalifornia pod koniec tego roku. 

Zobacz również: Mad Max: Na drodze gniewu – bez efektów specjalnych wciąż jest wspaniałym widowiskiem

Mad Max: Na drodze Gniewu zarobił na całym świecie około 378 milionów dolarów. Dodatkowo film zdobył szerokie uznanie krytyków oraz widzów. Mówi się o nim jako o jednym z najlepszych filmów akcji wszech czasów. Dzieło Millera nominowane było 10 razy do Nagród Akademii, a zdobyło 6 z nich.

Źródło: indiewire.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?