Naked – goły Marlon Wayans w nowej komedii Netflixa!

Platforma Netflix niedawno ogłosiła, że dała zielone światło filmowi Naked, czyli nowej komedii romantycznej, w której głównej role zagrają Marlon Wayans (Agenci bardzo specjalni, Straszny film) i Regina Hall (Myśl jak facet, Ta ostatnia noc). Produkcja zostanie oparta na szwedzkim dziele Naken. Projekt jest ponownym spotkaniem Wayansa z reżyserem Michaelem Tiddesem (Dom bardzo nawiedzony, Pięćdziesiąt twarzy Blacka). Jego scenarzystami są: Cory Koller, Marlon Wayans i Rick Alvarez.

Wayansa i Hall widzowie mogli podziwiać poprzednio działających w duecie w dwóch pierwszych osłonach komediowej serii Straszny film.

331882.1

Zobacz również: Pięćdziesiąt twarzy Blacka – recenzja DVD spektakularnie spapranej parodii adaptacji bestsellera!

W Naked Wayans wcieli się w Roba Andersona, uroczego, lecz niedojrzałego faceta, który budzi się w dniu swojego ślubu w widzie, będąc zupełnie nago. Brzmi schematycznie i niezbyt oryginalnie? A gdy dodam, że bohater w kółko przeżywa tę samą, feralną i upokarzająca dla niego godzinę przed ślubem? Może być ciekawie.

Producentami dzieła są: Marlon Wayans, Rick Alvarez, Todd Garner i Ryan Lewis. Z kolei producentami wykonawczymi zostali: Sean Robins, Michael Flynn i Paul Hanson.

Zdjęcia do obrazu ruszą w Charleston (Południowa Karolina) już w październiku. Globalna premiera komedii planowana jest na 2017 roku. Oczywiście obraz będzie dostępny na platformie Netflix.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – FayesVision; WENN.com

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?