Before the Flood – Leonardo DiCaprio bada zmiany klimatu w zwiastunie filmu dokumentalnego

National Geografic zaprezentował pierwszy zwiastun filmu dokumentalnego z Leonardo DiCaprio, który ma uświadomić ludziom na całym świecie, że zmiany klimatu nie są wymysłem naukowców lecz są prawdziwe.

W filmie śledzimy aktora jak odwiedza pięć kontynentów oraz Arktykę i obserwuje efekty wspływu człowieka na środowisko, ucząc się również jak można ograniczyć szkody, które już zostały dokonane. Aktor spotyka się również z najważniejszymi przywódcami i przedsiębiorcami m.in. z Prezydentem Barackiem Obamą, Papieżem Franciszkiem, Elonem Muskiem i Skretarzem generalnym ONZ, Ban Ki-moonem. Trailer znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=D9xFFyUOpXo

Zobacz również: Amanda Knox – oto nowy zwiastun filmu dokumentalnego od Netflixa

Reżyserem filmu jest Fisher Stevens, który w 2010 roku otrzymał Oscara za film dokumentalny pt. Zatoka delfinów. Before the Flood zostanie wyemitowany w 171 krajach 30 października 2016 roku na kanale National Geografic.

Źródło: EW.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?