Paterson – pierwszy zwiastun nowego filmu Jima Jarmuscha

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun nowego filmu Jima Jarmuscha pt. Paterson. W roli głównej występuje Adam Driver. Trailer znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=m8pGJBgiiDU

Zobacz również: Lucky Logan – Sebastian Stan w obsadzie plus pierwsze zdjęcia z planu

Fabuła filmu skupia się na siedmiu dniach z życia sympatycznego kierowcy autobusu miejskiego w New Jersey. Każdy nowy dzień Patersona zawiera się w tych samych rytuałach: jeździ wokół miasta autobusem, pisze poezję, wychodzi na spacer z psem, wpada wieczorem na piwo do pobliskiego baru, wraca do domu i idzie spać. Świat jego żony jest zupełnie inny – każdy nowy dzień różni się od poprzedniego. Jarmusch zagłębia się w codzienne czynności swojego bohatera, szczegółowo obserwując jego codzienne zwycięstwa i porażki.

W produkcji występują: Adam Driver, Golshifteh Farahani, Kara Hayward, Sterling Jerins, Luis Da Silva Jr. Frank Harts.

paterson plakat

Film wejdzie do amerykańskich kin 28 grudnia 2016 roku.

Źródło: indiewire.com / Ilsutracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?