Odgłosy – Chloe Grace Moretz w remake’u horroru Dario Argento

Chloe Grace Moretz (Sąsiedzi 2, Kick-Ass) zagra w remake’u horroru pt. Odgłosy. Tym samym młoda aktorka dołączyła do Tildy Swinton (Tylko kochankowie przeżyją), Mii Goth (Everest) i Dakoty Johnson (50 twarzy Greya). Zdjęcia do filmu rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu we Włoszech i na Węgrzech.

Scenariusz napisał David Kajganich (Nienasyceni) na podstawie tekstu autorstwa Dario Argento i Darii Nicolodi. Reżyserią zajmie się Luca Guadagnino (Nienasyceni), który tak skomentował swój projekt:

Ten film, nakręcony przez Dario Argento był dla mnie ważnym momentem podczas dorastania, ponieważ zobaczyłem go mając 14 lat. Myślę, że zmienił mnie na zawsze. Miałem obsesję na punkcie Argento przez całą swoją młodość. Moja wersja będzie się rozgrywać w 1977 roku w Berlinie. Opowie o matce, pojęciu macierzyństwa, a także o bezwarunkowej sile macieżyństwa. Będzie również oopowiadał o znalezieniu swojego wewnętrznego głosu, a sam tytuł jest bardzo sugestywny w tych sprawach.

odgłosy

Zobacz również: Personal Shopper – nowy zwiastun horroru z Kristen Stewart w roli medium

Film Odgłosy został nakręcony w 1977 roku przez włoskiego mistrza horroru Dario Argento. Obraz opowiada o młodej tancerce, która przyjeżdża do słynnej wiedeńskiej szkoły baletowej. Dziewczyna szybko odkrywa przerażające tajemnice i serię makabrycznych morderstw, które mają miejsce w szkole.

Na razie nie wiadomo kiedy obraz trafi do kin.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: GettyImages/Maarten de Boer

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?