Valerian i Miasto Tysiąca Planet – pierwszy plakat i nowe zdjęcia z filmu Luca Bessona

Z okazji nadchodzącego Comic Conu w Nowym Jorku, który odbędzie się już w ten weekend, wytwórnia EuropaCorp zaprezentowała pierwszy oficjalny plakat oraz nowe zdjęcia najnowszego filmu sci-fi Luca Bessona pt. Valerian i Miasto Tysiąca Planet. Materiały znajdziecie poniżej. 

  • Plakat

valerian i miasto tysiąca planet plakat

Zobacz również: Station 88 – naładowany CGI teaser rosyjskiego filmu postapokaliptycznego

  • Zdjęcia

valerian 1

valerian 2

valerian 3

valerian 4

Film opowiada o Valerianie (Dane DeHaan) i Laureline (Cara Delevingne), którzy są agentami rządowymi, odpowiedzialnymi za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi w galaktyce. Valerian jest zakochany w Laurelinie, jednak jego rozwiązłe życie kłóci się z wyznawanymi przez dziewczynę, tradycyjnymi wartościami, dlatego też systematycznie odrzuca jego zaloty. Zgodnie z dyrektywą wydaną przez ich Dowódcę (Clive Owen), para wyrusza na misję do międzygalaktycznego miasta Alpha, kulturowego i politycznego centrum galaktyki, gdzie będą musieli się zmierzyć ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

Valerian i Miasto Tysiąca Planet to adaptacja francuskiej serii komiksów pt. Valerian i Laureline, z 1967 roku, stworzonej przez Pierre’a Christina oraz Jean-Claude’a Mezieresa. Od czasu pierwszej publikacji komiks został przetłumaczony na 21 języków, sprzedając tym samym ponad 10 milionów egzemplarzy.

W filmie występują: Cara Delevingne, Dane DeHaan, Clive Owen, Ethan Hawke oraz laureaci nagrody Grammy: Herbie Hancock i Rihanna. Autorem scenariusza jest Luc Besson. Obraz będzie najdroższym filmem wyprodukowanym przez EuropaCorp. Premiera filmu zaplanowana jest na 20 lipca 2017 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?