Po prostu przyjaźń – gwiazda Pitbulla w komedii twórców Listów do M.!

Nowa polska komedia w gwiazdorskiej obsadzie: Po prostu przyjaźń trafi do kin na początku przyszłego roku. Wczoraj odbyło się spotkanie z aktorami występujący w produkcji, czyli: Agnieszką Więdłochą, Magdaleną Różczką, Bartłomiejem Topą, Maciejem Zakościelnym, Piotrem Stramowskim i Marcinem Perchuciem.

Nie tylko gwiazdy promowały swój film. Na spotkaniu z mediami pojawił się również producent: Kamil Przełęcki, który o filmie wypowiadał się w samych ciepłych słowach:

Chcemy, żeby nie tylko polska widownia pokochała nasze rodzime kino. Dlatego powstał pomysł zrealizowania dzieła o uniwersalnej treści, która będzie zrozumiała na każdej szerokości geograficznej. Opowiadamy o ważnej sprawie, ale w lekkiej formie.(…) Przyjaźń to przecież jedna z najważniejszych wartości i form relacji. Scenariusz daje mnóstwo powodów do dyskusji, m.in. na temat tego, czy przyjaźń może przetrwać w obliczu wielkich dylematów.

Fabuła produkcji będzie się skupiać wokół grupy przyjaciół, którzy będą musieli wybrać pomiędzy przyjaźnią, pieniędzmi, karierą i rodziną. Co wybiorą bohaterowie, będzie można zobaczyć już 6 stycznia 2017 roku. Za reżyserię odpowiada Filip Zylber. Z kolei scenariusz napisała Karolina Szablewska znana z hitu ostatnich lat: Listów do M.

Zobacz również: Logan – Hugh Jackman dzieli się kolejnym zdjęciem z produkcji

00000000002 1000x600

Opis dystrybutora:

Wielowątkowa komedia o grupie przyjaciół. Są ze sobą na dobre i złe, na zawsze. Aż pewnego dnia… Alina (Sonia Bohosiewicz) i Marian (Marcin Perchuć) wygrywają do spółki wielkie pieniądze i muszą się nimi jakoś podzielić. Ivankab(Magdalena Różczka), singielka i menadżerka na wysokich obcasach, postanawia mieć dziecko, pomóc ma jej w tym serdeczny przyjaciel(Bartłomiej Topa). Filip (Kamil Kula) zaryzykuje twarz i karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików (Aleksandra Domańska). Stateczny profesor (Krzysztof Stelmaszyk) będzie musiał zdecydować, czy dla przyjaciela (Przemysław Bluszcz) warto złamać zasady. Tymczasem zgrana paczka przyjaciół wyrusza w góry, gdzie odkrywa tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie.
Co wybiorą? Lojalność czy pieniądze? Przyjaźń czy miłość? Prawdę czy kłamstwo? Własne czy cudze szczęście? Każdy wybór dla bohaterów komedii „Po prostu przyjaźń” oznacza tarapaty. Kto pomoże im się z nich wydobyć? Wiadomo: przyjaciele. Bo przyjaźń, jak żadna inna inwestycja, zawsze się opłaca.

Źródło: onet.pl / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Stały współpracownik

Studentka dziennikarstwa. Miłośniczka kina. Zafascynowana Azją, a w szczególności koreańską kinematografią. Fanka Sherlocka. W wolnych chwilach ogląda seriale, podróżuje lub rozczytuje się w romansidłach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?