Advertisement
Advertisement

W jaki okres dziejów X-Menów wpisuje się Logan? James Mangold odpowiada!

Masa zdjęć, pierwszy zwiastun, wielkie nadzieje, lecz wciąż nie wiemy w jakim miejscu na x-menowej osi czasu znajdzie się Logan. Do tej pory byliśmy świadomi tego, iż akcja zostanie osadzona w przyszłości. Jednak co owa „przyszłość” oznacza w tym kontekście? Na to pytanie odpowiedział sam reżyser produkcji, James Mangold:

Jesteśmy w przyszłości. Minęliśmy już epilog Przeszłości, która nadejdzie.

Logan 2Zobacz również: Logan – mamy pierwszy zwiastun! Wolverine powraca!

Fakt ten wydaje się być oczywisty, lecz potwierdza on osadzenie akcji Logana w znacznej odległości czasowej od pozostałych produkcji z serii X-Men. Wiemy ponadto, iż film nie będzie kontynuował wątków poruszonych w Wolverine, obierając za punkt wyjścia końcówkę Przeszłości, która nadejdzie. Co to całe zamieszanie oznacza dla przyszłości postaci Wolverine’a? Czy młoda dziewczyna ukazana w zwiastunie (najprawdopodobniej jest to X-23) wejdzie w jego skórę i zaakceptuje związane z tym wyzwania? Czy może będzie podróżować w czasie i napotykać młodsze wcielenia X-Menów, tak jak to miało miejsce w tegorocznym Apocalypse? Nikt na te pytania nie zna odpowiedzi, a jedynym pewnikiem jest to, iż w okół niniejszych kwestii powstanie mnóstwo teorii i spekulacji. Cóż, w końcu do premiery jeszcze całkiem sporo czasu …

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna filmu Logan

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?