Zobacz jak aktorzy podkładają głos bohaterom Gdzie jest Dory!

Nie istnieje dobra animacja bez dobrego dubbingu. Takim filmem jest Gdzie jest Dory, które dorównuje wartością swojemu wspaniałemu poprzednikowi Gdzie jest Nemo. Dlatego Disney w materiałach dodatkowych na DVD i Blu-Ray pokazuje krótki film w którym możemy zobaczyć jak pracują nad dubbingiem tacy aktorzy jak Ellen DeGeneres (Dory) czy Diane Keaton (Jenny). Możemy zobaczyć, jak wbrew pozorom trudna jest sztuka dubbingu i wszystkie inne elementy, które składają się na świetnie zrobiony dubbing, ale których nie widać na ekranie.

https://www.youtube.com/watch?v=XbHiVV9Kofs&feature=youtu.be

Zobacz również: Gdzie jest Dory? z miliardem dolarów na koncie!

Opis filmu: Gdzie jest Dory? rozgrywa się sześć miesięcy po wydarzeniach znanych kinomanom z pierwszej części. Bohaterką animacji jest ryba Dory (Ellen DeGeneres), która wiedzie spokojne życie pośród błazenek. Po wybraniu się na szkolną wycieczką z Nemo w celu zobaczenia diabłów morskich migrujących z powrotem do opuszczonych przez nich wcześniej terytoriów, Dory zaczyna odczuwać ogromną tęsknotę za swoim domem. Z jej powodu zapominalska ryba obiera sobie nowy cel w życiu. Bohaterka postanawia odnaleźć swój prawdziwy dom!

Film nakręcił twórca pierwowzoru, czyli Andrew Stanton (John Carter). W produkcji usłyszymy następujących aktorów: Ellen DeGeneres, Alberta Brooksa, Eda O’Neilla, Kaitlin Olson, Ty’a Burrella, Eugene’a Levy’ego i Dianę Keaton.

Wytwórnia Pixar wypuściła film do kin 17 czerwca tego roku.

Źródło: heroichollywood.com / ilustracja wprowadzająca : materiały prasowe

Stały współpracownik

Wielbiciel francuskich komedii i ogromny fan Gwiezdnych Wojen. W wolnych chwilach lubi oderwać się od rzeczywistości przy dobrych animacjach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?