The House That Jack Built – powiększa się obsada nowego filmu Larsa von Triera

Matt Dillon (Miasteczko Wayward Pines) zagra seryjnego mordercę w nowym filmie Larsa von Triera zatytułowanym The House That Jack Built. W produkcji zobaczymy również Bruno Ganza (Upadek), który wcieli się w tajemniczą postać o imieniu Verge, który skłoni Jacka do rozmowy o jego czynach.

The House That Jack Built opowie 12 lat z życia Jacka – seryjnego mordercy, który do każdej swojej zbrodni podchodzi jak do dzieła sztuki. Gdy organy ścigania depczą mu po piętach, Jack podejmuje coraz większe ryzyko, aby stworzyć swoje najdoskonalsze dzieło.

lars von trier

Zobacz również: American Crime Story – 3. sezon opowie o morderstwie Gianniego Versace

Zdjęcia do produkcji będą kręcone w Szwecji i Danii. Reżyser zapowiada, że do obsadzenia zostały jeszcze cztery, znaczące role kobiece.

Lars von Trier to duński aktor, wielokrotnie nominowany i nagradzany Złotą Palmą w Cannes. Ostatnie jego dzieło pt. Nimfomanka, złożone z dwóch części, mogliśmy podziwiać w 2013 roku.

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?