American Assassin – nowe zdjęcia promujące produkcję!

We wrześniu mieliśmy okazję zobaczyć Dylana O’Briena wcielającego się w postać Mitcha Rappa w filmie American Assassin, a dzisiaj do sieci trafiły kolejne zdjęcia z produkcji. Tym razem znajdują się na nich także inne gwiazdy: Michael Keaton, Sanaa Lathan i Taylor Kitsch. Materiały znajdują się poniżej.

PHCeP79bOhalFE 1 l

PHF0AGnmM6GyIN 1 l

PHjMZORVSBBFoo 1 l

PHKARtgfQ3lwNT 1 l

PHovflZwAQzVst 1 l

PHucr5W3JGNRyv 1 l

PHv5LqcUC1cMyC 1 l

PHl4dAcQZ3Rcor 1 l

Zobacz również: The Founder – Michael Keaton na nowym plakacie produkcji!

American Assassin zostanie wyreżyserowany przez Michaela Cuesta, a scenariusz do filmu przygotował Stephen Schiff. Warto dodać, że książka, która stanowiła podstawę do scenariusza, to jedna z piętnastu powieści osadzonych w świecie działań antyterrorystycznego tajniaka Mitcha Rappa. Każda kolejna opowieść stawała się bestsellerem New York Times, a ostatnie trzy sprzedały się w blisko 20 milionach egzemplarzach.

Amercian Assassin przedstawi historię weterana zimnej wojny Stane’a Hurley’a, w rolę którego wcieli się Michael Keaton. Ma on wyszkolić rekruta CIA Mitcha Rappa (Dylan O’Brien), a następnie wspólnie przyjdzie im zmierzyć się z niezwykle trudną misją. Będą oni musieli powstrzymać tureckiego agenta, który może przyczynić się do wybuchu III wojny światowej na Bliskim Wschodzie.

Źródło: movieweb.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Miłośniczka seriali i kina. W wolnym czasie czyta komiksy, kryminały i książki historyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?