Justice League – wiemy, kto zagra głównego złoczyńcę!

Prace nad Justice League trwają w najlepsze. Właśnie ogłoszono, kto wcieli się w głównego złoczyńcę produkcji. Ciaran Hinds ma zagrać postać Steppenwolfa, a tym samym stać się antagonistą tytułowej Ligi Sprawiedliwości. Fani Gry o tron mogą kojarzyć Cirana z roli Mancea Raydera, a w serialu Rzym zagrał samego Julusza Cezara. Na wielkim ekranie podziwiać mogliśmy go m.in. w Monachium czy Kobiecie w czerni.

 mance

Pomysłodawcą Steppenwolfa jest legendarny już Jack Kirby. Swojemu antybohaterowi nadał on tytuł generała armii Darkseida. Nie zdradzono póki co żadnych szczegółów fabularnych związanych z pojawieniem się Steppenwolfa w filmie. Wiemy natomiast, że postać ta będzie tworzona technologią performance capture, którą animowano już wcześniej Golluma z Władcy Pierścieni oraz Caesara z nowej wersji Planety Małp. Twórcy chcą zaprezentować swój własny wizerunek postaci Hindsa, różny od tego co mogliśmy zobaczyć w scenie, która została usunięta z filmu Batman vs Superman: Świt Sprawiedliwości.

https://www.youtube.com/watch?v=s-MUzvASr8s

Zobacz także: Wonder Woman – nowy zwiastun filmu!

Opis produkcji: Napędzany przywróconą wiarą w ludzkość oraz zainspirowany przez bezinteresowny akt Supermana, Bruce Wayne decyduje się wspomóc swojego nowego sojusznika – Dianę Prince – w walce z jeszcze większym niż poprzednio, zagrożeniem. Wspólnymi siłami, Batman i Wonder Woman starają się jak najszybciej stworzyć drużynę meta-ludzi, która stanie naprzeciw nowemu niebezpieczeństwu. Jednakże pomimo sukcesywnego powstania ligi superbohaterów składającej się z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha – może już być za późno na uratowanie planety przed atakiem o katastrofalnych skutkach.

Obsada widowiska: Henry Cavill – Clark Kent / Superman, Ben Affleck – Bruce Wayne / Batman, Gal Gadot – Diana Prince / Wonder Woman, Amy Adams – Lois Lane, Jason Momoa – Aquaman / Arthur Curry, Ezra Miller – Barry Allen / Flash, Ray Fisher – Victor Stone / Cyborg, Amber Heard – Mera / Królowa Atlantis, Willem Dafoe – Vulko / doradca Aquamana i J.K. Simmons – Komisarz Gordon

Reżyserem Justice League jest Zack Snyder (Batman v Superman: Świt sprawiedliwości). Premiera widowiska zaplanowana jest na 10 listopada 2017 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: cbr.com

Stały współpracownik

Entuzjasta fantasy, miłośnik akcji i wielbiciel komedii wszelakich. Pamiętajcie: kino jest dobre na wszystko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?