Rami Malek zagra Freddiego Mercury’ego w filmie biograficznym Bohemian Rhapsody

Od jakiegoś czasu trwają prace nad filmem biograficznym o Freddiem Mercurym zatytułowanym Bohemian Rhapsody. Twórcy projektu, w końcu zdecydowali kto wcieli się w słynnego artystę. Deadline donosi, że główną rolę w filmie zagra tegoroczny zdobywca Emmy – Rami Malek (Mr. Robot). Co więcej, na stanowisko reżysera brany jest obecnie pod uwagę Bryan Singer (seria X-Men).

Bohemian Rhapsody opowie historię Mercury’ego i jego zespołu Queen, który został założony w latach 70. w Londynie. Szczegóły fabuły na razie nie są znane.

freddie mercury

Zobacz również: Darkest Hour – pierwsze zdjęcie Gary’ego Oldmana w roli Winstona Churchilla

Plany nakręcenia filmu o słynnym artyście trwają od lat. Wcześniej w produkcję filmu zaangażowany był Sacha Baron Cohen, jednak różnice w podejściu do fabuły filmu między nim a żyjącymi członkami zespołu Queen sprawiły, że znany komik odszedł z projektu. Z kolei na stawnowisko reżysera byli brani pod uwagę Dexter Fletcher (Eddie zwany Orłem) i Stephen Frears (Boska Florence).

Zdjecia do filmu Bohemian Rhapsody rozpoczną się na początku przyszłego roku. Scenariusz do filmu przygotował Anthony McCarten (Teoria wszystkiego). Producentami wykonawczymi zostali Graham King i Denis O’Sullivan. Natomiast Brian May i Roger Taylor (członkowie zespołu Queen) będą producentami muzycznymi.

Źródło: comingoon.net / Ilustracja wprowadzenia: GettyImages

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?