Valerian i Miasto Tysiąca Planet – pierwszy zwiastun ukaże się już wkrótce!

Po tym jak film Luca Bessona zawojował Comic-Con w San Diego oraz w Nowym Jorku, fani gatunku science-fiction zapewne z wypiekami na twarzy oczekują kolejnych wieści na temat Valeriana i Miasta Tysiąca Planet. I choć raczono nas już masą zdjęć z produkcji, to wciąż nie otrzymaliśmy jakiegokolwiek zwiastuna, ukazującego nieco właściwej akcji. Ta sytuacja zmieni się już wkrótce, bowiem na oficjalnej stronie filmu na Twitterze pojawiła się informacja dotycząca daty premiery trailera. Zanotujcie w swych kalendarzach dzień 10 listopada!

Zobacz również: Valerian i Miasto Tysiąca Planet – pierwszy plakat i nowe zdjęcia z filmu Luca Bessona

Film opowiada o Valerianie (Dane DeHaan) i Laureline (Cara Delevingne), którzy są agentami rządowymi, odpowiedzialnymi za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi w galaktyce. Valerian jest zakochany w Laurelinie, jednak jego rozwiązłe życie kłóci się z wyznawanymi przez dziewczynę, tradycyjnymi wartościami, dlatego też systematycznie odrzuca jego zaloty. Zgodnie z dyrektywą wydaną przez ich Dowódcę (Clive Owen), para wyrusza na misję do międzygalaktycznego miasta Alpha, kulturowego i politycznego centrum galaktyki, gdzie będą musieli się zmierzyć ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

valerian i miasto tysiaca planet plakat

Valerian i Miasto Tysiąca Planet to adaptacja francuskiej serii komiksów pt. Valerian i Laureline, z 1967 roku, stworzonej przez Pierre’a Christina oraz Jean-Claude’a Mezieresa. Od czasu pierwszej publikacji komiks został przetłumaczony na 21 języków, sprzedając tym samym ponad 10 milionów egzemplarzy.

W filmie występują: Cara Delevingne, Dane DeHaan, Clive Owen, Ethan Hawke oraz laureaci nagrody Grammy: Herbie Hancock i Rihanna. Autorem scenariusza jest Luc Besson. Obraz będzie najdroższym filmem wyprodukowanym przez EuropaCorp. Premiera filmu zaplanowana jest na 20 lipca 2017 roku.

Źródło: movieweb.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?