Bill Cosby wznowi swoją karierę

Amerykański czarnoskóry komik ma już 79 lat na karku i poważne problemy ze wzrokiem, ale nie to jest jego największym problemem uniemożliwiającym czynne uprawianie zawodu. Szczególnie w zeszłym roku strasznie modne okazało się oskarżanie Billa Cosby’ego o wykorzystywanie seksualne. Praktycznie w dziesiątkach można liczyć kobiety, które na łamach mediów żaliły się, jak to zostały zgwałcone lub były molestowane przez tego starszego pana. Finalnie siódemka niewiast oskrażyła Cosby’ego w sądzie i obecnie trwa proces, który panie najwyraźniej przegrywają, gdyż z braku dowodów sięgają po coraz to mniej logiczne zagrywki.

Zobacz również: filmowe wcielenia Donalda Trumpa

Ostatnimi czasy zechciały upublicznienia wszystkich kontraktów Billa Cosby’ego z jego agencji aktorskiej. Pozostaje tajemnicą w jaki sposób miałoby to dowieść gwałtu, lecz co ważniejsze, prawnik reprezentujący oskarżonego komika zdecydowanie sprzeciwił się ujawnieniu dokumentów, gdyż zrujnowałoby to pozycję biznesową jego klienta i utrudniło poszukiwanie kolejnych miejsc zatrudnień. Albowiem, gdy już wszystkie zarzuty na tle seksualnym zostaną oddalone Bill Cosby chce powrócić do występowania przed publicznością i opowiadania żartów. Wszystkie skandale z nim związane skutecznie utrudniły zdobycie nowych ról, lecz legendarny artysta się nie poddaje i czeka, aż z braku jednoznacznych dowodów wszelkie spory sądowe zostaną rozstrzygnięte na jego korzyść. Billa Cosby’ego mogliśmy oglądać niedawno w teledysku Famous, gdzie wystąpił między innymi obok George W. Busha i Donalda Trumpa. Twórca tego utworu, Kanye West, nie wierzy w winę komika i jest zażenowany medialną nagonką oraz ostracyzmem, jakie dotknęły tego niegdyś szanowanego czarnoskórego artystę.

https://www.youtube.com/watch?v=p7FCgw_GlWc

źródło: hollywoodreporter.com / ilustracja wprowadzenia: AP Photo

Dziennikarz

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.
Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - k.warzala@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?