Czy John Cleese dołączy do filmowego uniwersum DC?

Istnieją pewne podstawy by sądzić, że John Cleese, legendarny członek grupy Monty Pythona, prawdopodobnie dołączy do świata DC. Fani filmów nakręconych na podstawie DC Comics przeprowadzili ostatnio swego rodzaju nietypowe śledztwo, które pozwoliło im na wysunięcie podejrzeń, że komik zagra w Justice League w reżyserii Zacka Snydera, której premiera przypadać będzie pod koniec roku 2017.

W jaki sposób fani doszli do takich wniosków? Według ich teorii John Cleese zaczął obserwować konto na twitterze Clay’a Enosa (fotograf pracujący przy Batman v Superman, Wonder Woman, Legion Samobójców) oraz oficjalne konto Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości na tym samym portalu społecznościowym. Brzmi niedorzecznie? Niekoniecznie! Podobnie sprawa miała się w przypadku Joe’a Manganiello i jego roli w Batmanie oraz Ricka Famuyiwy z The Flash, których sytuacja była analogiczna i o dziwo wszelkie spekulacje na ich temat potwierdziły się.

Zobacz również: JLA: Amerykańska Liga Sprawiedliwości, tom 1 – Recenzja

cleese 2

Ponadto fani typują, że gdyby te wszystkie podejrzenia się sprawdziły, Cleese mógłby zagrać Doctor Fate’a lub Glorious Godfrey’a. No to co? Czekamy na potwierdzenie czy trop okaże się prawdziwy. 

Źródło: comicbookmovie.com/ ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Stały współpracownik

Studentka kulturoznawstwa, organizatorka festiwali filmowych i muzycznych, fanka Johna Cassavetesa i miłośniczka progresywnego rocka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?