The Comedian – Robert de Niro jako komik w pierwszym zwiastunie filmu!

Pojawił się pierwszy zwiastun kolejnej komedii z wielkim Robertem de Niro w roli głównej. Film nosi tytuł The Comedian, a obok ikony kina gangsterskiego w obsadzie pojawią się także Danny DeVito, Patti LuPone oraz Leslie Mann. Dodatkowo swoje gościnne występy zaliczą równieź Harvey Keitel oraz Billy Crystal. 

Zobacz również: Barry – pełen zwiastun biografii Barracka Obamy!

Podstarzała ikona stand-upu, Jackie dni świetności ma już za sobą. Pomimo jego starań i komediowego geniuszu, widownia wciąż pamięta go jedynie jako postać, którą niegdyś grał w telewizji. Będąc już ciężarem dla swojego młodszego brata oraz jego żony, Jackie zostaje jeszcze skazany na prace społeczne za zaatakowanie jednego z widzów. W tym czasie, poznaje Harmony, córkę odpychającego magnata z Florydy i oboje zaczynają szukać w sobie inspiracji, co zaowocuje niespodziewanymi konsekwencjami. 

Reżyserem filmu jest Taylor Hackford (Adwokat Diabła, Ray), a scenarzystami Jeff Ross oraz Richard LaGravanese. The Comedian będzie miał swoją światową premierę 13 stycznia.

Źródło: ew.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?