George Lucas aprobuje Łotra 1

Człowiek, którego nikomu nie trzeba przedstawiać, twórca całego tego wielkiego fenomenu znanego dzisiaj pod nazwą Gwiezdne wojny czyli George Lucas widział już Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Co więcej, po seansie zadzwonił do reżysera Garetha Edwardsa i podzielił się z nim swoimi wrażeniami. Twórca mający na swoim koncie między innymi Godzillę w taki sposób skwitował swoją konwersację z George’em Lucasem.

Teraz mogę umrzeć szczęśliwy. Uwielbia film. […] George zawsze był dobry w łączeniu ze sobą różnych gatunków i tworzeniu mitycznych historii, w których jakimś cudem znajdują się też roboty.

Zobacz również: plakat Madsa Mikkelsena do filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie

Opis produkcji: Lucasfilm prezentuje pierwszy solowy film z uniwersum Gwiezdnych Wojen! Łotr 1. Gwiezdne Wojny – historie to niesamowita przygoda w odległej galaktyce! W czasach wojny kilku niezwykłych bohaterów tworzy grupę, której celem jest kradzież planów Gwiazdy Śmierci, fundamentalnej broni zagłady Imperium. To wydarzenie scala ze sobą zwykłych ludzi, którzy zdecydowali się dokonać nadzwyczajnych rzeczy, przez co stają się częścią czegoś większego niż oni sami.

Gwiazdą produkcji jest Felicity Jones (Teoria wszystkiego). Na ekranie towarzyszyć jej będą: Diego Luna, Ben Mendelsohn, Donnie Yen, Jiang Wen, Forest Whitaker, Mads Mikkelsen (ojciec głównej bohaterki – Galen Erso), Alan Tudyk i Riz Ahmed. Reżyserem galaktycznego widowiska jest Gareth Edwards, który nakręci produkcję na podstawie scenariusza autorstwa Chrisa Weitza. Łotr 1. Gwiezdne Wojny – historie trafi na ekrany polskich kin już 15 grudnia 2016 roku.

źródło: comicbook.com / ilustracja wprowadzenia: twitter.com

Dziennikarz

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.
Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - k.warzala@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?