Król Artur: Legenda miecza otrzymał nową datę premiery! Film zmierzy się z hitem Marvela!

Nie mamy dobrych wieści dla miłośników kina Guya Ritchiego. Film Król Artur: Legenda miecza zaliczy bowiem dwumiesięczne opóźnienie – z 24 marca premiera przesunie się na 12 maja 2017 roku. Niestety to nie koniec złych informacji. Kolejną z nich, i być może nawet znacznie gorszą, jest fakt, iż Król Artur ukaże się tydzień po premierze Strażników Galaktyki Vol.2. Oznacza to, że prawdopodobnie nie odniesie on takiego sukcesu finansowego, jaki byłby możliwy do osiągnięcia przy poprzedniej dacie.

Na tę chwilę w okolicach drugiego majowego piątku nie ma zaplanowanych żadnych większych premier. Nic w tym jednak dziwnego – któż odważyłby się mierzyć w tym momencie z hitem Marvela? Rękawice podejmie Król Artur, choć jest wątpliwe, aby zdołał ugrać coś większego. Nie można natomiast ukrywać, iż wisi nad nim pewne fatum – film zaliczył już dwa opóźnienia, a pierwotnie ukazać się miał już zeszłego lata. Czy tym razem potwierdzi się powiedzenie „do trzech razy sztuka”?

king arthur legend of the sword

Zobacz również: SDCC: King Arthur: Legend of the Sword – pierwszy zwiastun!

Film opowie o młodym Arturze, który zdobywając Excalibura i wiedzę o swoim królewskim pochodzeniu, dołącza do rebelii w celu pokonania tyrana, a zarazem mordercy swoich rodziców.

W omawianym widowisku  występują: Charlie Hunnam (Król Artur), Jude Law (Vortigen), Eric Bana (Uther Pendragon), Dijmon Hounsou (Sir Bedivere), Astrid Berges-Frisbey (Ginewra) i Annabelle Wallis (Maggie). Film wyreżyserował Guy Richie (Przekręt, Kryptonim U.N.C.L.E.) na podstawie scenariusza przygotowanego przez Joby’ego Harolda (Przebudzenie).

Źródło: cinemablend.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?