Poznajcie nowy polski tytuł piątej części Piratów z Karaibów

Najnowsza, piąta część znanej sagi pirackiej pt. Pirates of Carrbiean: Dead Men Tell No Tales do tej pory w Polsce nosiła tytuł Piraci z Karaibów: martwi głosu nie mają. Jednak dziś, Disney poinformował o zmianie nazwy i od teraz produkcja będzie znana w naszym kraju jako Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara. Na początku listopada informowaliśmy Was, że tytuł filmu został zmieniony w innych krajach europejskich, więc sytuacja ta nie dotknęła tylko nas.

piraci z karaibow 5

Zobacz również: Wejdź do Animusa! Zapowiedź filmu Assassin’s Creed w technologii VR!

Produkcja Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara ma być nakręcona w tym samym duchu co pierwsza część serii z 2003 roku zatytułowana Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły. Ma opowiadać o korsarzu, któremu udaje się uciec z mitycznego więzienia i pragnie zgładzić wszystkich piratów. Aby mu w tym przeszkodzić, Kapitan Jack Sparrow będzie musiał odnaleźć legendarny Trójząb Posejdona, który daje moc władania nad morzami i oceanami.

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara został nakręcony przez Espena Sandberga i Joachima Rooninga (Kon-Tiki). W piątej części przygód Jacka Sparrowa powróci oczywiście Johnny Depp, a także Orlando Bloom w roli Willa Turnera oraz Geoffrey Rush jako Kapitan Barbossa. W filmie zobaczymy również wspomnianego Javiera Bardema w roli Kapitana Salazara, Brentona Thwaitesa oraz Paula McCartneya.

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara zadebiutuje w polskich kinach 26 maja 2017 roku.

Źródło: informacja / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?