Advertisement
Advertisement

X-Men – zdjęcia do kolejnego filmu z serii już w maju 2017!

Wygląda na to, że zdjęcia do kolejnej odsłony przygód X-Menów rozpoczną się szybciej niż myśleliśmy. Wytwórnia 20th Century Fox wynajęła już powierzchnię w MELS Studios w Montrealu, gdzie kręcone były również dwie poprzednie części serii, czyli X-Men: Przeszłość, która nadejdzie oraz X-Men: Apocalypse. Budowa planu zdjęciowego rozpocznie się już w styczniu!

X Men Apocalypse Full cast poster

Prezes studia Michel Trudl potwierdza te doniesienia:

Zdjęcia rozpoczną się w maju, będą one kręcone się w studiach 2 i 3 przez kilka miesięcy. Odbyliśmy z Foxem trwające dwa i pół miesiąca negocjacje dotyczące ponownego wykorzystania MELS Studios. Musiałem postarać się, aby przekonać do tego wytwórnię, ale ostatecznie się to udało i produkcja powróci do Montrealu. Twórcy bardzo chwalili sobie poprzednie doświadczenia z pracy z nami oraz udogodnienia i talenty oferowane przez przemysł filmowy Quebecu.

O ile sam start zdjęć został potwierdzony, o tyle nie zostało jasno określone, który film o mutantach rozpocznie jako pierwszy swoją realizację. Najbardziej prawdopodobną produkcją stają się New Mutants w reżyserii Josha Boone’a, lecz istnieje małe prawdopodobieństwo, że będzie to tajemniczy projekt X-Men 7. Jeśli jednak wierzyć informacjom, które Josh Boon umieścił na Twitterze – to możemy już odnotować w kalendarzu zbliżających się wielkimi krokami na nasze ekrany New Mutants!

New Mutants Roster

Zobacz również: Słoneczny Patrol – pierwszy zwiastun filmu!

Opis: Film New Mutants opowiadać będzie o grupie nastoletnich mutantów odbywających szkolenie. Będzie to adaptacja serii komiksowej Marvela o tym samym tytule autorstwa Chrisa Claremonta i Boba McLeoda z 1982 roku. Nie ogłoszono jeszcze daty premiery produkcji.

Źródło: comicbookmovie.com/ Ilustracja wprowadzenia: screenrant.com

Stały współpracownik

Fanka filmów i książek fantasy. Kolekcjonuje figurki smoków i repliki broni białej. W wolnym czasie tworzy biżuterię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?