Gwiezdne Wojny Epizod VIII – pełny tytuł filmu ujawniony?!

Już za niespełna tydzień, do kin na całym świecie wejdzie wyczekiwany od wielu miesięcy Łotr 1 – pierwszy samodzielny film z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Premiera zbliża się nieubłaganie, podczas gdy Lucasfilm wciąż nie ujawnia praktycznie żadnych informacji na temat kolejnej produkcji Star Wars, którą zobaczymy w grudniu 2017. Będzie nią oczywiście Epizod VIII

viii grudzien

Choć pełny tytuł ósmej części sagi wciąż nie został oficjalnie ujawniony, na jego temat krąży wiele niepotwierdzonych plotek. Wedle najnowszej z nich, Lucasfilm zgłosiło właśnie w Urzędzie Unii Europejskiej do spraw Własności Intelektualnej następujący tytuł:

Star Wars: Forces of Destiny

Oczywiście nie wiadomo, czy dotyczy to właśnie filmu Riana Johnsona. Nazwy zgłaszane do owego urzędu mogą się tyczyć ponad dwóch tysięcy kategorii, od zabawek przez gry, aż po ubrania. Do tego tytułu należy więc podchodzić z rezerwą, chociaż trzeba przyznać, że brzmi on bardzo realistycznie…

Zobacz również: Czy Przebudzenie Mocy jednak ujawniło tożsamość rodziców Rey?!

Poster 2016fot: materiały prasowefot: materiały prasowe

Za kamerą Epizodu VIII stanął Rian Johnson (Looper: Pętla czasu). Jest on także scenarzystą filmu. W obsadzie powrócą dobrze znani z Przebudzenia Mocy Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie i Andy Serkis. Nie zabraknie jednak zupełnie nowych twarzy. Tymi będą m.in.: zwycięzca Oscara Benicio Del Toro, nominowana do Złotej Statuetki Laura Dern i utalentowana debiutantka Kelly Marie Tran.

Gwiezdne Wojny Epizod VIII mają trafić do kin 15. grudnia 2017 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

kamil.k.serafin@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?