Łotr 1. Gwiezdne Wojny – nowe droidy i obce rasy na kolejnych grafikach!

Premiera Łotra 1 nastąpi już za kilka dni! Jeśli i Wy nie możecie się jej doczekać, aby przekonać się, co przygotowało dla nas tym razem Lucasfilm, powiniście spojrzeć na kolejne grafiki i zdjęcia z planu, prezentujące nowe postacie. Jak wypadną one na ekranie, przekonamy się już za trzy dni. Tymczasem, pozostaje nam przyglądanie się materiałom zaprezentowanym w magazynie Entertainment Weekly:

lotr ew

Weeteef Cyubee  – członek rebelianckiej drużyny Sawa Gerry. Wcieli się w niego sam Warwick Davis, który, wedle zapewnień, nie był w stanie widzieć niemal niczego, będąc zamkniętym w powyższym kostiumie.

lotr ew3

 C2-B5 – imperialna jednostka protokolarna. Zapewne nie zagości na ekranach zbyt długo, jednak może pojawić się aż w kilku egzemplarzach.

lotr ew4

Goroff – wywodzący się z rasy Gigoran, burkliwy rebeliant. Jego wygląd zainspirowany był postaciami Chewbacca’i oraz Wampy.

lotr ew5

Benthic – wyposażony w maskę tlenową (wzorowaną na realnym wojskowym wyposażeniu) buntownik, szukający zemsty na Imperium, które wyniszczyło jego rodzinną planetę. 

lotr ew7

Beezer Fortuna – inspirowany postacią Biba Fortuny z Powrotu Jedi rebeliant.

lotr ew8

Oolin Musters – żyjący w środowisku wodnym kosmita. Przetrzymywany w areszcie Imperium, do którego trafia również Jyn Erso.

lotr ew6

Admirał Raddus – wywodzący się z Mon Calamari, jeden z przywódców sił Rebelii, wzorowany na… Winstonie Cherchillu!

lotr ew9

Droid rolniczy – pracujący na farmie Galena Erso, informuje go o przybyciu sił imperialnych na planetę.

Zobacz również:  Łotr 1. Gwiezdne Wojny – kim jest Jyn Erso?

Gwiazdą produkcji jest Felicity Jones (Jyn Erso; Teoria wszystkiego). Na ekranie towarzyszyć jej będą: Diego Luna (Kapitan Cassian Andor; Zabić, jak to łatwo powiedzieć), Ben Mendelsohn (główny antagonista obrazu – Orson Krennic; Bloodline), Donnie Yen (niewidomy wojownik Chirrut Imwe; Ip ManBlade II), Jiang Wen (ciężko opancerzony przyjaciel rzeczonego Azjaty – Baze Malbus; Niech zatańczą kule), Forest Whitaker (Saw Gerrera; Ostatni król Szkocji), Mads Mikkelsen (ojciec głównej bohaterki – Galen Erso; HannibalCasino Royale), Alan Tudyk (Droid K-2SO; Firefly) i Riz Ahmed (pilot Rebelii – Bodhi Rook; Wolny strzelec).

Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie opowie wydarzenia mające miejsce przed filmem Gwiezdne wojny: Część IV – Nowa nadzieja. Fabuła obrazu skoncentruje się na przedstawieniu działań pewnej grupy rebeliantów, którzy podejmą się śmiałej, a zarazem niebezpiecznej misji polegającej na kradzieży planów imperialnej Gwiazdy Śmierci.

Reżyserem galaktycznego widowiska jest Gareth Edwards, który nakręci produkcję na podstawie scenariusza autorstwa Chrisa Weitza. Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie trafi na ekrany polskich kin już 15 grudnia 2016 roku.

rogueoneimax1Fot. materiały prasowe

Źródło: ew.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

kamil.k.serafin@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?