Advertisement
Advertisement

Aquaman – Patrick Wilson komentuje swoją rolę!

Patrick Wilson, który dołączył niedawno do obsady solowego filmu Aquamana, pierwszy raz wypowiedział się na temat granej przez siebie postaci. Ocean Master jest w komiksach jednym z głównych przeciwników Aquamana, a zarazem jego przyrodnim bratem. Wilson nie zdradza na razie żadnych szczegółów dotyczących swojej postaci, wiemy jednak, że w przyszłym tygodniu odbędzie się pierwsza przymiarka jego kostiumu! Zdjęcia z jego udziałem rozpoczną się jednakże dopiero za pół roku.

oceanmasterblogjpg 883a71 1280w

Aktor wyraża eksytację związaną z pracą nad filmem, do którego produkcji użyta zostanie przełomowa technologia pozwalająca przenieść akcję w głębiny Atlantydy. 

Najbardziej interesujące w tym wszystkim jest to, że do tej pory twórcy po prostu nie dysponowali technologią pozwalającą na realistyczne nakręcenie tego typu filmu, teraz to się na szczęście zmieniło! 

Aktor, który współpracował już z reżyserem Aquamana Jamesem Wanem między innymi przy Obecności i Obecności 2 wypowiada się również na temat ich relacji:

Oczywistym faktem jest moja stronniczość względem Jamesa, z którym zrobiłem do tej pory już cztery filmy. Znając jego możliwości i wiedząc co chce, co może i co na pewno zrobi, jestem absolutnie spokojny o losy filmu i nakręcę we współpracy z nim wszystko.

obecnos1

Gwiazda filmu Watchmen.Strażnicy wypowiada się również na temat głównej gwiazdy filmu:

Jason Momoa wykonał według mnie świetną pracę na planie Gry o Tron, byłem jego fanem już od pierwszych odcinków – nie mogę doczekać się, aż go poznam! Będziemy razem współpracować i będzie to naprawdę fantastyczne doświadczenie!

Jason Momoa Comic Con 2016 Justice League Trailer
 
Zobacz również: Joker oraz Deadshot pojawią się w Gotham City Sirens? 
 
Jak na razie wiadomo, że w filmie wystąpią: Jason Momoa (Aquaman), któremu partnerować ma Amber Heard (Mera), Patrick Wilson (Ocean Master) oraz Willem Dafoe (Nuidis Vulko). Reżyserią zajmuje się James Wan, a za scenariusz odpowiadają David Leslie Johnson, Will Beall i Kurt Johnstad na podstawie projektu Geoffa Johnsa. Premiera filmu została zapowiedziana na 5 października 2018 roku.
 
Źródło: comicbookmovie.com/ Ilustracja wprowadzenia: comicbooknews.com

Stały współpracownik

Fanka filmów i książek fantasy. Kolekcjonuje figurki smoków i repliki broni białej. W wolnym czasie tworzy biżuterię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?