Jennifer Lawrence – woli wystąpić w kolejnych Strażnikach Galaktyki niż w X-Menach!

Jennifer Lawrence wydaje się być gotowa na porzucenie serii X-Men na rzecz nowych wyzwań. Postać Mistique wymaga od aktorki długotrwałego przygotowania i uciążliwego procesu charakteryzacji całego ciała, co może być jednym z powodów takiej decyzji. Jako aktorka, która nie może narzekać na brak ofert, jest w stanie pozwolić sobie na tak drastyczne wybory. Dodatkowo kontrakt aktorki zakończył się na mocno krytykowanym X-Men: Apocalypse, co definitywnie powinno pomóc Lawrence w podjęciu decyzji o powrocie w kolejnych częściach z serii.

mystique

Aktorka zapytana o to, czy chciałaby wystąpić w Strażnikach Galaktyki, których gwiazdą jest partnerujący jej w Pasażerach Chriss Pratt, odpowiedziała:

O tak, z wielką chęcią! Nie wiem nawet, czy nie wybrałabym tego projektu nad kolejnymi X-Menami!

https://www.youtube.com/watch?v=sbdwa8a-z4s

Stwierdzenie to z jednej strony jest ciosem w stronę Foxa, ale z drugiej być może Jennifer powinna spodziewać się niedługo telefonów od Kevina Feige’a? Aktorka na dokładkę stwierdziła:

Nie chcę już być Mistique w filmach o X-Menach, ale byłoby wspaniale, gdybym mogła się w nią wcielić w Strażnikach Galaktyki – ciekawe czy byłoby to możliwe?

Niestety, to życzenie nie ma jednak szans na spełnienie, niemniej jednak nie zamyka jej to przecież drogi do wcielenia się w inną postać należącą do uniwersum Marvela! W jakiej roli najchętniej byście ją zobaczyli?

pasażerowie

Zobacz również: Oscary 2017 – oto kandydaci do nagrody za najlepsze efekty specjalne!

Pasażerowie wejdą do naszych kin już 25 grudnia 2016 roku!

Źródło: comicbookmovie.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Fanka filmów i książek fantasy. Kolekcjonuje figurki smoków i repliki broni białej. W wolnym czasie tworzy biżuterię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?