Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara – Keira Knightley pojawi się w filmie!

Piąta część kultowych Piratów z Karaibów zaczyna się prezentować coraz ciekawiej. Po pierwszym zwiastunie, który widzowie przyjęli entuzjastycznie, zainteresowanie filmem znacząco wzrosło. Wiemy już, że w przeciwieństwie do Na nieznanych wodach, do obsady powróci nie tylko Johny Depp jako Kapitan Jack Sparrow oraz Geoffrey Rush jako Hektor Barbossa, ale i Orlando Bloom, który ponownie wcieli się w Willa Turnera. Okazuje się jednak, że na ekranach zobaczymy jeszcze jedną postać znaną nam jeszcze z pierwszej części serii. Będzie nią Elizabeth Swann, którą ponownie zagra Keira Knightley!

swann 2

Wedle doniesień, aktorka nakręciła już sceny ze swoim udziałem. Pojawi się dopiero w finale Zemsty Salazara, zapowiadając swój pełnoprawny powrót w kolejnym, szóstym już filmie. Szczegóły roli, jaką przyjdzie odegrać Elizabeth w przedstawionych na ekranie wydarzeniach pozostają nieznane. Podejrzewa się jednak, że Brenton Thwaites, którego widzieliśmy już w zapowiedzi filmu, wcieli się w jej syna. Jakie konsekwencje przyniesie więc jego spotkanie ze Sparrowem?  

Cieszycie się z powrotu aktorki do serii po dziesięciu latach od premiery Na krańcu świata? A może wolelibyście by jednak nie zagościła w filmie…?

Zobacz również: Jennifer Lawrence – woli wystąpić w kolejnych Strażnikach Galaktyki niż w X-Menach!

Produkcja Piraci z Karaibów: Zemsta Zalazara ma być nakręcona w tym samym duchu co pierwsza część serii z 2003 roku zatytułowana Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły. Ma opowiadać o korsarzu, któremu udaje się uciec z mitycznego więzienia i pragnie zgładzić wszystkich piratów. Aby mu w tym przeszkodzić, Kapitan Jack Sparrow będzie musiał odnaleźć legendarny Trójząb Posejdona, który daje moc władania nad morzami i oceanami.

Pirates of the Caribbean: Dead Man Tell No Tales został nakręcony przez Espena Sandberga i Joachima Rooninga (Kon-Tiki). W piątej części przygód Jacka Sparrowa powróci oczywiście Johnny Depp, a także Orlando Bloom w roli Willa Turnera oraz Geoffrey Rush jako Kapitan Barbossa. W filmie zobaczymy również wspomnianego Javiera Bardema w roli Kapitana Salazara, Brentona Thwaitesa oraz Paula McCartneya.

piraci z karaibow 5Fot. materiały prasowe

Premiera filmu zaplanowana jest na 26 maja 2017 roku.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

kamil.k.serafin@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?