Wonder Woman – nowe zdjęcie z planu!

Po chłodnym przyjęciu Legionu Samobójców fani DCEU liczą na to, że Wonder Woman podniesie poziom kinowego uniwersum budowanego przy pomocy Warner Bros. Nowe plany wytwórni pokazują wyraźne skupienie na czarnych charakterach, póki co jednak potrzebny jest niekwestionowany sukces nie tylko kasowy, ale też  zwiazany z niepodważalnym uznaniem ze strony publiki – a ten może przynieść właśnie Wonder Woman.

Aby podsycić naszą niecierpliwość przed premierą origin story o Amazonce, opublikowano nowy materiał z planu:

Wonder Woman Gal Gadot Chris Pine Horses

Opis fabuły: Zanim stała się ona Wonder Woman, nazywała się Diana, była księżniczką Amazonek, trenowała, aby być niepokonaną wojowniczką. Wychowywała się na zacisznej wyspie, kiedy to amerykański pilot rozbił się na jej wybrzeżu i opowiedział o ogromnym konflikcie, szalejącym w świecie zewnętrznym. Diana opuszcza swój dom, przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. Walcząc u boku mężczyzny, w drodze do zakończenia wojny, Diana odkryje swoje moce … oraz swoje prawdziwe przeznaczenie.

Obsada filmu: Gal Gadot (Batman v Superman: Świt sprawiedliwości), Chris Pine (Star Trek), Robin Wright (House of Cards), Danny Huston (Starcie tytanów), David Thewlis (Teoria wszystkiego), Ewen Bremner (Exodus: Bogowie i królowie), Saïd Taghmaoui (American Hustle), Elena Anaya (Skóra, w której żyję), Connie Nielsen (Gladiator) i Lucy Davis (Wysyp żywych trupów).

Film został wyreżyserowany przez Patty Jenkins. Jego producentami są Charles Roven, Zack Snyder i Deborah Snyder. Z kolei Richard Suckle, Stephen Jones, Wesley Coller, Geoff Johns i Rebecca Roven podjęli się zadania producentów wykonawczych omawianego widowiska.

wonder woman plakat 2

Film zadebiutuje w polksich kinach 2 czerwca 2017 roku!

Źródło:comingsoon | Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Twórca cyklu "Powrót do przeszłości". Wielki miłośnik spaghetti westernów, kina szpiegowskiego i fantasy.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?