Ukryte piękno – kolejna klapa Willa Smitha?

Willowi Smithowi zdarza się grać w dość przeciętnych produkcjach, jednakże po najnowszej roli aktora jego fani obiecywali sobie naprawdę sporo – być może nawet fundamentu do zdobycia Oscara. Niestety Ukryte piękno zbiera negatywne opinie zarówno od fanów, jak również krytyków filmowych.

Co więcej, według Entertainment Weekly był to najgorszy debiut filmowy na szeroką skalę w karierze aktora. Mimo obecności Smitha i plejady innych giwazd (Hellen Mirren, Keira Knightley, Kate Winslet) zaledwie 7 milionów dolarów w ciągu weekendu.

Tym samym produkcja plasuje się dopiero na czwartym miejscu w amerykańskim Box Office, daleko za bijącym rekordy Łotr 1 Gwiezdne Wojny.

collateral

Reżyserem obrazu jest zdobywca Oscara David Frankel. Film pojawi się na ekranach polskich kin już 25 grudnia. Jego obsada składa się z następujących gwiazd: Will Smith, Edward Norton, Keira Knightley, Michael Peña, Naomie Harris, Jacob Latimore, Kate Winslet i Helen Mirren.

Kiedy odnoszący sukcesy nowojorski spec od reklamy przeżywa katusze z powodu osobistej tragedii, a co za tym idzie wycofuje się z codziennego życia, jego przyjaciele wpadają na drastyczny plan, który pozwoli im w porę dosięgnąć bohatera, zanim ten naprawdę straci wszystko. Zatem popychając rozżalonego speca od reklamy na samą krawędź, zmuszają go skonfrontowania się z prawdą w bardzo zaskakujące i niezwykle ludzkie sposoby.

Źródło:digitalspy | Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Twórca cyklu "Powrót do przeszłości". Wielki miłośnik spaghetti westernów, kina szpiegowskiego i fantasy.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?