Emojimovie: Express Yourself – zobacz pierwszy zwiastun i nowe plakaty!

Premiera Emojimovie: Express Yourself coraz bliżej :D. Pierwszy film o emotkach ma już swój teaser trailer – zdominowany oczywiście przez różne emotikony :).

Film zapowiada się na dość specyficzną komedię, w której zobaczymy przeniesione na ekran emotikony, znane nam z takich aplikacji jak na przykład Facebook. Poniżej możecie zobaczyć wspomniany zwiastun:

https://www.youtube.com/watch?v=w3YsSveB_58

Zobacz także: T.J. Miller dołącza do obsady Emojimovie!

Sony Pictures Animation nie ukrywa, że przy promocji filmu będzie łączyć siły ze wszystkimi najważniejszymi firmami w sieci. Do współpracy zaproszeni zostali m.in. przedstawiciele Candy Crush, Dropboxa, Twittera, Spotify i Instagrama. Ma to spowodować, że emotikony zostaną „ożywione” dokładnie tak, jak użytkownicy tych aplikacji sobie to wyobrażali.

emoji movie

Reżyserem został Anthony Leondis (Lilo & Stich 2Igor). Będzie to szósta reżyserowana przez niego animacja, jednak ten nie ukrywa ekscytacji zbliżającą się produkcją:

Emotikony to coś, co wszyscy znamy i lubimy, ale nikt nigdy nie myślał o nich w „ożywiony” sposób. Musieliśmy więc dokładnie przemyśleć, jak chcemy je przedstawić. Obecnie wszyscy ich używają, także w mojej rodzinie. Emotikony w tym zdominowanym przez technologię świecie w jakiś specyficzny sposób nas łączą.

Światło dzienne ujrzało także pięc plakatów przedstawiających, jak można sądzić, głównych bohaterów filmu 😉

emotka devil

emotka happy

emotka high five

emotka meh

emotka poop

Emojimovie: Express Yourself przedstawi niewidziany nigdy wcześniej świat smartphone’ów. Ukryte w aplikacji wiadomości jest Textopolis, czyli tętniąceżyciem miasto, gdzie mieszkają wszystkie Twoje ulubione emotikony mające jedynie nadzieję na to, że to właśnie je wybierzesz. W tym świecie każda z emocji ma tylko jeden wyraz twarzy, oprócz Gene’a (T.J. Miller), żywiołowy emocji, który urodziła się bez filtra, a co za tym idzie, może wyrażać różne uczucia. Zdeterminowany upodobnić się do pozostałych emotikon, bohater korzysta z pomocy swojego przyjaciela – Hi-5 (James Corden) i łamacza kodów – emotki Jailbreak (Ilana Glazer). Wspólnie wyruszają we wspaniałą „app-godę” przez różne aplikacje telefonu, z których każda charakteryzuje się dzikim oraz zabawnym światem, w celu znalezienia odpowiedniego dla Gene’a kodu. Jednakże, kiedy na horyzoncie pojawia się niebezpieczeństwo, los wszystkich emotek spoczywa w rękach tych nietypowych bohaterów. Czy uda im się uratować ich własny świat, zanim ten zostanie na zawsze skasowany?

Producentem filmu jest Michelle Raimo Kouyate (Kot w butach, Poradnik pozytywnego myślenia). W środę do amerykańskich kin ma się pojawić rozszerzona wersja trailera. Animacja trafi do kin 11 sierpnia 2017 roku :D.

Źródło: ew.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

W ciągu dnia jakiś film, wieczorem piłka nożna, w nocy futbol amerykański.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?