Czy Dane DeHaan może wystąpić w filmach Marvela?

Dane DeHann promujący obecnie Lekarstwo na życie został zapytany o rolę w rozwijającym się uniwersum superbohaterskim. Nie jest to pytanie przypadkowe – aktor zagrał Green Goblina w Niesamowity Spider-Man 2. Niosło to ze sobą wiele możliwości dopóki przedsięwzięcie nie zostało anulowane.

DeHann zapytany o możliwość powrotu do rozbudowanych uniwersów o superbohaterach stwierdził, że nie może powiedzieć: nie, ale póki co skupia się na Valeriann i miasto tysiąca planet, który jego zdaniem na tle produkcji DC czy Marvela wyróżnia się ogromną dozą oryginalności, któej czasem pozbawione są blockbustery o komiksowych bohaterach.

Oficjalny opis filmu Valerian: Valerian i Laurelina to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

Znalezione obrazy dla zapytania luc besson fifth element

Valerian i Miasto Tysiąca Planet to adaptacja francuskiej serii komiksów pt. Valerian i Laureline, z 1967 roku, stworzonej przez Pierre’a Christina oraz Jean-Claude’a Mezieresa. Od czasu pierwszej publikacji komiks został przetłumaczony na 21 języków, sprzedając tym samym ponad 10 milionów egzemplarzy.

W filmie występują: Cara Delevingne, Dane DeHaan, Clive Owen, Ethan Hawke oraz laureaci nagrody Grammy: Herbie Hancock i Rihanna. Autorem scenariusza jest Luc Besson. Obraz będzie najdroższym filmem wyprodukowanym przez jego firmę producencką – EuropaCorp.

Źródło:heroichollywood |Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Twórca cyklu "Powrót do przeszłości". Wielki miłośnik spaghetti westernów, kina szpiegowskiego i fantasy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?