Ant-Man 3 – scenarzysta Ricka i Morty’ego przypisany do projektu

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Peyton Reed pozostanie reżyserem Ant-Mana 3. Teraz wiemy już także kto zajmie się scenariuszem filmu.

Ant-Man 3 wydawał się filmem, który mimo zapowiedzi nie jest zbyt wyczekiwaną pozycją w MCU. Być może informacja, że scenariuszem zajmie się Jeff Loveness zachęci jednak niektórych do śledzenia produkcji. Jest on bowiem autorem historii w jednym z odcinków Ricka i Morty’ego , a także producentem kilku innych. Poza tym pracuje również przy tworzeniu talk-show Jimmy Kimmel Live! Loveness ma również doświadczenie z komiksami Marvela. Sam był bowiem autorem kilku historii dotyczących chociażby Spider-Mana. Teraz pozostaje tylko pytanie na jaki rodzaj humoru pozwoli mu wytwórnia przy pisaniu skryptu Ant-Mana.

Fot. kadr z serialu Rick i Morty

Zobacz również: Czarna Wdowa otrzymała nową datę premiery! Przesunięcie reszty filmów Marvela

Reżyserem filmu pozostaje Peyton Reed, który odpowiada za dwie poprzednie części serii. W filmie ponownie zobaczymy Paula Rudda w głównej roli oraz Evangeline Lilly jako Osę. Na razie nie wiadomo na czym skoncentrowana będzie fabuła kontynuacji. Do samej premiery pozostało z kolei bardzo dużo czasu. Jeszcze przed wystąpieniem pandemii premiera filmu byłą przewidywana na 2022 rok. Teraz nawet ta data może być nieaktualna.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: Disney

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?