Aquaman – demoniczna lalka Annabelle zaliczy cameo!

Złowieszcza lalka Annabelle wystąpi w najnowszym filmie Jamesa Wana, Aquaman.

Annabelle po raz pierwszy pojawiła się w Obecności w reżyserii nikogo innego, jak właśnie Jamesa Wana. Nikogo więc nie powinno dziwić, że zaliczy ona małe cameo w filmie Aquaman. Według Cinema Blend, lalka pojawi się w jednej z pierwszych scen filmu, ukazującej dno oceanu. James Wan skomentował to w żartobliwy sposób, jakoby postać Patricka Wilsona w Aquamanie była tak naprawdę bohaterem Obecności w przebraniu.

Zobacz również: TOP 50 – Dobre horrory godne polecenia!

Obsada podwodnego widowiska: Jason Momoa – Arthur Curry / Aquaman, Amber Heard – Mera, Willem Dafoe – Vulko, Patrick Wilson – Orm / Ocean Master, Dolph Lundgren – Nereus, Yahya Abdul-Mateen II – Black Manta; Nicole Kidman – Atlanna / matka tytułowego władcy, Ludi Lin – Kapitan Murk i Temeura Morrison – Tom Curry / ojciec głównego bohatera.

Obraz wyreżyserował utalentowany James Wan na podstawie scenariusza autorstwa Willa Bealla i Davida Lesliego Johnsona-McGoldricka. Brzmi obiecująco? Warto tutaj dodać, że samą historię opracowali Geoff Johns oraz wspomniani powyżej Wan i Beall. Produkcja oparta została na postaci znanej z kart komiksów DC, a mowa tutaj o Aquamanie stworzonym przez Paula Norrisa i Morta Weisingera. Muzykę do filmu skomponował Rupert Gregson-Williams.

Polską premierę Aquamana przewidziano na 21 grudnia 2018 roku.

Źródło i ilustracja wprowadzenia: screenrant.com

Zastępca Redaktora Naczelnego
Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?