Avengers 4 osadzone kilka lat po Wojnie Bez Granic?!

Premiera Avengers 4 z pewnością jest jednym z najważniejszych nadchodzących wydarzeń związanych z popkulturą. Pojawiły się nowe plotki dotyczące czasu akcji superprodukcji Marvela!

Jakiś czas temu pojawiły się pewne plotki mówiące o tym, że Avengers 4 nie rozpocznie się w tym samym miejscu, gdzie zakończyła się trzecia część superbohaterskiego crossovera. Według najnowszych doniesień twórcy szykują dla widzów solidny przeskok w czasie, który oddzieli czas akcji trzeciej i czwartej części Avengers. Może on nawet wynieść pięć bitych lat po słynnym pstryknięciu palcami przez Thanosa. Oczywiście potraktujcie tę plotkę z dystansem, gdyż póki co oficjalne informacje dotyczące fabuły, jak i sam tytuł Avengers 4 trzymane są pod kluczem.

Zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU czwarta odsłona sagi Avengers naprowadzi widzów na punkt zwrotny tej epickiej podróży. Nasi ukochani bohaterowie w pełni zrozumieją, jak delikatna jest rzeczywistość i ile będą musieli poświęcić, by ją utrzymać.

Za Avengers 4 odpowiada ta sama ekipa, co za Avengers: Wojna bez granic, czyli reżyserzy Joe i Anthony Russo oraz scenarzyści Christopher Markus i Stephen McFeely. Data polskiej premiery opartej na komiksach Marvela superprodukcji jest zapowiedziana na 25 kwietnia 2019 roku.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Piotr pisze:

To ma sens. Swego czasu mówiono o castingu na nastoletnią córkę Ant-Mana

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?