Avengers 5: Marvel Comics Artist wyobraża sobie nowy zespół w filmach MCU!

Artysta Stephen Byrne podzielił się swoim spojrzeniem na to, jak mogą wyglądać Nowi Avengersi w Marvel Cinematic Universe w 4 fazie i później, skład wygląda naprawdę niesamowicie.

Wkraczamy do czwartej fazy Marvel Cinematic Universe, Avengersi zostają zdemontowani. Steve Rogers to stary człowiek, a Iron Man – który założył grupę – nie żyje i raczej (chociaż istnieje dużo tez na ten temat) nie powróci już do składu mścicieli. Istnieją oczywiście wskazówki, że Young Avengers będą odgrywali dużą rolę w MCU, ale co z główną drużyną?

Cóż, artysta Marvel i DC Comics, Stephen Byrne, podzielił się teraz swoim poglądem na temat tego, jak mogą wyglądać „New Avengers” po Avengers: Koniec gry i można śmiało powiedzieć, że to mocarna lista bohaterów!

Jak widać, mamy nowego Kapitana Amerykę (Sam Wilson), Thora, Captain Marvel, Smart Hulk, Ant-Man and The Wasp, Shuri (jako nowa Czarna Pantera), Doctor Strange, The Vision and the Scarlet Witch, War Machine, Hawkeye (Kate Bishop), She-Hulk, Ms. Marvel, Shang-Chi i dwie wersje Spider-Mana: Peter Parker i Miles Morales.

Szczerze mówiąc, bylibyśmy rozpieszczeni, gdybyśmy mieli skład tak dobry, jak ten w fazie 4 i 5, a na pewno jest zespół marzeń, który można znaleźć z tymi nowymi i powracającymi superbohaterami.

Nie wiadomo też kiedy studio zdecyduje się na nowych Avengersów, teraz pozostaje nam czekać na najnowsze premiery filmów MCU!

Zobacz również: TOP 10 – Tony Stark i jego najlepsze kwestie dialogowe!


Źródło: comicbookmovie / twitter / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Comic Con

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?