Avengers: Koniec gry – Chris Evans komentuje scenę podniesienia Mjolnira przez Kapitana Amerykę!

Chris Evans czyli Marvelowy Kapitan Ameryka, wspomina, że ​​był na widowni podczas premiery filmu Avengers: Koniec gry i mówi o jego emocjonalnej reakcji na publiczności przy podniesieniu Mjolnira przez Kapitana Amerykę!

W jednej z finalnych scen Iron Man i Thor walczą z Thanosem. Kiedy robi się nie ciekawie dla Avengersów, Cap podnosi Mjolnira i przejmuję nad nim kontrolę. Co oznacza, że był godny by móc nim walczyć.

Po raz pierwszy zobaczyłem Endgame na premierze. Zwykle oglądam filmy, nad którymi pracuję, z dużym wyprzedzeniem i rzadko siedzę w premierach (zbyt duży niepokój). Ale będąc ostatnią odsłoną dziesięcioletniej podróży, chciałem doświadczyć tego ostatniego filmu w taki sam sposób jak widzowie, Kiedy Cap podnosi Mjölnira, nasz teatr wpadł w szał. Mimo, że wiedziałem, że ten moment nadchodzi, nadal byłem podekscytowany. W następnych tygodniach przyjaciele i rodzina wysyłali mi klipy z kin na całym świecie. Widząc te reakcje i wiedząc, że miałem szczęście być częścią tych wspomnień dla tych ludzi, poczułem dumę i wdzięczność, których nigdy nie będę w stanie właściwie wyrazić. W tych chwilach nie jestem aktorem, a nawet dorosłym. Znowu jestem małym dzieckiem, całkowicie urzeczonym mocą i magią, jaką mogą władać filmy.

Iron-Man, Thor i Kapitan Ameryka vs Thanos

 

Pomijając ten temat, warto przytoczyć plotki, że Chris powróci do MCU w roli Kapitana Ameryki. Mówi się o jednej produkcji, ale z opcją przedłużenia kontraktu. Może być ciekawie.

Zobacz również: Spider-Man 3 – kolejna porcja materiałów z planu!

Po wymazaniu połowy życia we Wszechświecie przez Thanosa Avengersi starają się zrobić wszystko, co konieczne, aby pokonać szalonego tytana.


Źródło: Comicbook / Ilustracja wprowadzenia: MCU

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?