Avengers: Koniec gry – Nowe figurki Funko Pops ukazują jedną z lepszych scen w filmie!

Nowo ujawniony zestaw Funko Pops oparty na Avengers: Koniec gry został przedstawiony i odtwarza jeden z najbardziej emocjonalnych momentów filmu Marvela.

Podczas ostatniej bitwy w Avengers: Koniec gry, Iron Man poświęcił się dla świata, kiedy użył Rękawicy Nieskończoności, aby raz na zawsze zniszczyć Thanosa i jego armię. Dzięki temu Ziemia została uratowana, ale kosztem życia ekscentrycznego bohatera. Oprócz pozostawienia żony Pepper, córka Morgan została bez ojca w wyniku bohaterskich czynów Tony’ego Starka.

Teraz Funko uwiecznia jeden z najbardziej emocjonujących momentów w filmie z 2019 za pomocą niesamowitego dwupaku figurek. Jak widać, mamy młodą Morgan noszącą hełm Rescue obok hełmu Iron Mana (który tworzy hologram, na którym Tony przekazuje córce swoją ostatnią wiadomość).

Nie trzeba dodawać, że ten zestaw jest hołdem dla sceny „I love you 3000”, dla kolekcjonerów Funko Pops, zapowiada się, że będzie koniecznością w ich zestawach, gdy trafi do sprzedaży w tym tygodniu!

Zobacz również: Hawkaye – Jeremy Renner udostępnia zdjęcia pobitego bohatera!

Jeśli chodzi o Avengers: Endgame , wygląda na to, że pozostanie najbardziej dochodowym filmem wszech czasów w dającej się przewidzieć przyszłości, i to z powodu emocjonalnych chwil, takich jak ta!

Źródło: comicbookmovie/ twitter / zdjęcie wprowadzające: kadr z filmu Avengers: Koniec gry

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?