Bad Boys for Life – Martin Lawrence i Will Smith w akcji!

Odtwórcy roli Marcusa Burnetta i Mike’a Lowrey’a, czyli odpowiednio Martin Lawrence i Will Smith, pojawią się ponownie w filmie Bad Boys For Life, do którego zdjęcia nadal trwają.

Portal Hollywood Pipeline opublikował kilka zdjęć z planu filmu Bad Boys For Life, na którym można m.in. dostrzec Willa Smitha w purpurowym garniturze i okularach przeciwsłonecznych. Jeśli zaś chodzi o Martina Lawrence’a, to ma on na sobie wyjątkowo dużą kurtkę. Z kolei na innych fotografiach widać opatrunek na jego głowie.

Zobacz również: Will Smith na planie Bad Boys for Life

Opis: Wydział policji Miami i jego elitarny zespół AMMO biorą na cel szefa kartelu Armando Armasa (Jacob Scipio). Armas to zimny zabójca z okrutnym charakterem, bezgranicznie poświęcony swojemu kartelowi. Jego matka rozkazuje mu zabić Mike’a Lowrey’ego. Tymczasem nową szefową AMMO zostaje Rite (Paola Núñez), twarda i dowcipna psycholożka oraz była dziewczyna Mike’a.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?